Weronika Rosati oraz cała jej rodzina ma naprawdę duże powody do dumy i radości! Jej matka właśnie została nagrodzona specjalną statuetką. O co chodzi? Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, Weronika Rosati należy do grona najbardziej popularnych i uwielbianych przez Polaków aktorek, której popularność i rozpoznawalność zapewnił udział w kultowym serialu „M jak miłość”.

Ponadto, rodzina kobiety również odnosi sukcesy w skali krajowej – ojciec gwiazdy, Dariusz Rosati jest cenionym politykiem, zaś matka, Teresa Rosati – projektantką mody.

Jak się okazuje, ostatnio otrzymała niezwykle wyjątkową statuetkę. Za co zatem została nagrodzona matka Weroniki Rosati?

Teresa Rosati została nagrodzona ważną statuetką!

Teresa Rosati należy do Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu. Ostatnio w jednej z warszawskich restauracji odbył się bankiet, na którym pojawiły się wszystkie ambasadorki owego klubu.

Teresa Rosati została nagrodzona statuetką „Businesswoman Roku 2020”, którą otrzymała z rąk samej założycielki klubu, Ilony Adamskiej.

- To kobieta, która inspiruje, motywuje. Stanowi doskonały przykład na to, że nigdy nie jest za późno, aby pójść za głosem serca. W trakcie wydarzenia rozmawiałyśmy o wyzwaniach, jakie stoją przed współczesnymi kobietami, a także o tym, jak budować z sukcesem swoją markę. - mówiła o Teresie Rosati założycielka klubu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE