Grażyna Torbicka, 61-letnia poslka dziennikarka, konferansjerka i prezenterka telewizyjna cieszy się powszechnym uznaniem i mianem osobowości letewizyjnej. Jej panieńskie nazwisko to Grażyna Loska, a jej mamą jest znana prezenterka Krystyna Loska, którą znamy między innymi z kultowego programu "Kocham kino".

YT

Grażyna Torbicka, jej "figura modelki" i słodycze

Mimo wieku "dojrzałej nastolatki", Grażyna Torbicka wciąż budzi zachwyt urodą i świetną sylwetką. Wieloletnia gwiazda Telewizji Polskiej, prezenterka i prowadząca własne programy, gospodyni wielu festiwali, a także odtwórczyni ról filmowych, zadebiutowała w telewizji Polskiej w programie "Sportowa niedziela", u boku legendarnego Włodzimierza Szaranowicza.

Nic zatem dziwnego, że paparazzi także za nią podążają, łowiąc co smaczniejsze fotograficzne kąski z jej codzienności. Tym razem "Super Express" poinformował czytelników o tym, że wychodziła z piekarni z mnóstwem słodkości i pieczywa.

se.pl

Jak podaje magazyn, gwiazda Telewizji Polskiej Grazyna Torbicka nie liczy kalorii, nie katuje się dietami, jak wiele celebrytek. Prawdą jest, że prezenterce można pozazdrościć figury, ale czy fotoreporterzy faktycznie zdołali przyłapać ją na pochłanianiu zakupów zrobionych wówczas w cukierni?

se.pl

"Super Express" zacytował gwiazdę z jednej z jej wypowiedzi, w której stwierdziła, że nie wierzy w żadne diety-cud, a zamiast tego stosuje zasadę zjadania porcji o połowę mniejszych, niż te, które mogłyby zmieścić się w brzuszku.

Nie wierzę w żadne diety. Mam swoją, która polega na tym, że jem wszystko to, co mi smakuje i na co mam ochotę, tyle że połowę porcji.

Jak można zobaczyć na zdjęciach zrobionych gwieździe z ukrycia, wchodząc do cukierni miała na twarzy ochronną maseczkę, by nikt jej nie wyprosił.

Co sądzicie o figurze Grażyny Torbickiej? Zachwyca?

O tym się mówi: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka

Zerknij tutaj: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka