Agnieszka Woźniak – Starak i Piotr Woźniak - Starak byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w polskim show – biznesie. Niestety, tragiczne wydarzenia przekreśliły wszystkie plany pary.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła jego żoną, Agnieszką

Minął już prawie rok od czasu śmierci i pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Poszukiwaniami producenta filmowego przez kilka dni żyła cała Polska. Z każdą godziną malały szanse na odnalezienie go żywego.

W końcu z jeziora Kisajno wyłowiono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Udało się ustalić, że doszło do wypadku na motorówce, a następnie producent wpadł do wody i nie udało mu się z niej wypłynąć.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak. Źródło: instagram.com

Sprawa była bardzo przejmująca, szczególnie ze względu na fakt, że Piotr Woźniak-Starak miał jedynie 39 lat. Wdowa po nim, Agnieszka Woźniak-Starak, była obserwowana przez wszystkich Polaków oraz media – każdy chciał wiedzieć, jak radzi sobie po stracie męża.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Agnieszką. Zaledwie kilka dni później para miała świętować swoją trzecią rocznicę ślubu. Na szczęście w ostatnim czasie kobieta powoli wraca do siebie i zaczyna cieszyć się życiem.

Agnieszka Woźniak – Starak sprzedała wyjątkowy prezent od męża

Piotr Woźniak-Starak nie stronił od drogich prezentów i często obdarowywał swoją żonę drogimi podarunkami. Jak choćby ten okazji ich ślubu.

Mężczyzna tuż po ślubie, kupił Agnieszce Woźniak – Starak zabytkowy dworek, który zlokalizowany jest nieopodal Kętrzyna. Para chciała stworzyć tam luksusowy hotel z restauracją. Ponoć ogromna piwnica pałacyku była idealnym miejscem na restaurację.

Agnieszka Woźniak - Starak / Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak - Starak / Instagram @aga_wozniak_starak

Dworek był zlokalizowany w bajecznej okolicy i idealnym miejscu – nieopodal sanktuarium w Świętej Lipce i zamku Krzyżackiego. Z pewnością cieszyłby się dużą popularnością.

Jednak po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka Agnieszka chciała się odciąć od przeszłości i postanowiła sprzedać zabytkowy dworek. Zaskoczeniem jest także cena pałacyku. Dziennikarka zażyczyła sobie zaledwie 300 tys. złotych.

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak/screen Instagram @aga_wozniak_starak
Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak/screen Instagram @aga_wozniak_starak

To również może Cię zainteresować: CÓRKA MAGDY GESSLER ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK. LARA GESSLER POSTANOWIŁA O CHRZCIE SWOJEJ CÓRKI, O CO CHODZI

Portal „Życie” pisał również o: "BANDZIOREK" Z CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA WYSZEDŁ NA WOLNOŚĆ, ALE NIE JEST Z NIM DOBRZE! FANI PROGRAMU ZAWIEDZENI, POTWIERDZAJĄ SIĘ NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Jak informował również portal „Życie”: MEGHAN TRAKTOWAŁA KAROLA JAK OJCA, A ELŻBIETA II BYŁA DLA NIEJ WZOREM? SENSACYJNE FAKTY W NAJNOWSZEJ BIOGRAFII PARY KSIĄŻĘCEJ