Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, więc datę trzeba przewidzieć z wyprzedzeniem — pisze Bank of Jam.

Jak obliczyć liczbę ślubu? Dodaj wszystkie cyfry daty razem, a następnie weź dwucyfrową liczbę, która się pojawiła i dodaj każdą cyfrę. Więc z czym skończymy?

Jeden

To niezawodna para, w której nie będzie miejsca na niezgodę ani kłótnię, a nawet jeśli tak, miłość zawsze będzie ponad wszystko. Mężczyzna w takiej rodzinie będzie chciał być głową; a ta kobieta będzie całkiem zadowolona.

Dwa

Małżonkowie w tym przypadku bardzo dobrze się rozumieją. Jest to wygodne dla mężczyzny, ponieważ nikt nie rości sobie praw do swojej przestrzeni osobistej, a kobiecie wygodnie jest odgrywać rolę strażnika domu.

Trzy

To małżeństwo będzie dość dużo kłótni, ponieważ ludzie będą daleko od siebie nawzajem. Spory i konflikty nie opuszczą pary, ponieważ mężczyzna jest dość samolubny, a dla kobiety nigdy nie będzie nikogo ważniejszego niż dzieci.

Cztery

Tylko dzieci mogą trzymać razem dwoje ludzi. Mężczyzna będzie chciał, aby wszystko w jego domu było takie, jak mu się podoba, a kobieta będzie więcej niż zadowolona.

Pięć

Sielanka jest kompletna, ponieważ para chce się obejść bez uszkadzania nerwów i kłótni, ale każda z nich pozostanie na całe życie w jakimś obrazie. Mężczyzna uwielbia mieć rację, ale zawsze powstrzymuje emocje. Kobieta ma pełną wolność, o ile nie chce stawić czoła ambicjom męża.

Sześć

Jest tylko jeden przywódca, więc jeśli mężczyzna i kobieta mają silne charaktery, bardzo trudno będzie im znaleźć wspólny język i osiągnąć porozumienie. Mąż nie będzie mógł ustąpić żonie, jeśli ta zacznie zmieniać swoje prawa.

Siedem

To najbardziej rodzinny numer, a w takim związku nikomu nigdy nie zabraknie funduszy, ponieważ każdy chce dobrobytu. Tutaj ludzie widzą szczęście. Mężczyzna jest gotów się poddać, a kobieta czuje się tak komfortowo, jak to tylko możliwe.

Osiem

Nieskończoność jest główną cechą takiego małżeństwa, a każdy składnik takiego związku będzie gotowy do wspólnego przezwyciężania trudności.

Mężczyzna jest dość wybredny w stosunku do swojego partnera, a kobieta chce oddać mu miłość z całej siły.

Dziewięć

Może dojść do nieporozumienia, ponieważ małżonkowie to zupełnie inne osobowości. Możliwe, że kariera lub biznes będą przeszkodą w harmonijnym związku. Dla mężczyzny rodzina nigdy nie będzie najważniejsza, a dla kobiety niewygodne będzie, jeśli nie będzie miała ulubionej rozrywki.

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA