Zdjęcie zrobione 27 kwietnia pokazuje Alice uśmiechającą się do męża Tomka Browna i syna Louiego - z czymś, co wydaje się być cieniem dziewczyny stojącej za drzwiami za nimi.

Upiorny cień

Mama jedynaka twierdzi, że widzi małą dziewczynkę z długimi włosami, określonym kształtem twarzy i przedmiotem trzymanym w dłoniach, gdy spogląda z sypialni syna.

23-letnia Alice natychmiast wysłała zdjęcie do swojej siostry i zwiększyła jasność zdjęcia - i podskoczyła, gdy na zdjęciu wyostrzyło się coś, co wyglądało jak oko. Asystentka opieki, zwykle sceptyczna wobec zjawisk paranormalnych, mówi, że nie może wyjaśnić upiornego kształtu, ponieważ w tym czasie na drzwiach nie wisiały żadne meble ani przedmioty. Młoda mama opowiada:

YT

Widzę małą dziewczynkę z długimi włosami, która coś trzyma. To mnie denerwuje. Mówiłam swojemu partnerowi, że kiedy to zobaczyłam, zachorowałam. To nie jest fajna rzecz. Ludzie mówią, że wygląda przyjaźnie i nie ma powodu, by mnie skrzywdzić, ale trochę mnie to denerwuje. Pewnej nocy przeglądałam swoje zdjęcia i pomyślałam:„ co to jest? ”. Przykuło moją uwagę.

Wysłałam to do mojej siostry, pytając ją, co o tym myśli i trochę zmieniłam jasność na moim zdjęciu. Wtedy mogłam zobaczyć oko. Im bardziej moja siostra zmieniała na nim filtr, tym bardziej można było zobaczyć, jak robi się twarz. Możesz zobaczyć twarz i włosy. Możesz zobaczyć oko i kształt twarzy. Próbowałam sobie powiedzieć, że to tylko cień lub coś wisi na drzwiach, ale im dłużej na to patrzę, tym częściej myślę:„ jak to możliwe? ”.

STRASZNE MIESZKANIE

YT

Mama powiedziała, że ​​była „zaskoczona” odpowiedziami, które otrzymała. Powiedziała: „To dziwne. Byłam zaskoczona odpowiedziami, jakie otrzymywaliśmy. Inne [zdjęcia duchów], które widziałam, zawsze mówiłam, że to nic. Większość ludzi mówiła, że ​​na pewno coś tam jest. Wiele osób mówiło, że coś poczuli, kiedy to zobaczyli. Alice mówi, że zawsze czuła straszną obecność w mieszkaniu - gdzie telewizor i zabawki jej syna włączały się bez powodu. W mieszkaniu, w którym zrobiono to zdjęcie, nie byliśmy zbyt szczęśliwi. Nie chcieliśmy tam zostać, bo nam się to nie podobało.

O tym się mówi: Znana prezenterka przechodzi trudne chwile. Marcelina Zawadzka została oszukana. O co chodzi

Zerknij: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie