Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek po raz pierwszy wspólnie poprowadzili program "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że Katarzyna Cichopek nie znalazła się tam przypadkiem. To właśnie jej programowy Bartek zdecydował o tym z kim chce pracować.

Maciej Kurzajewski wybrał Katarzynę Cichopek

Katarzyna Cichopek po raz pierwszy wczoraj zadebiutowała jako prezenterka śniadaniowki. Okazuje się, że aktorka została wybrana przez dziennikarza głównie dlatego, że para ma już doświadczenie we wspólnym prowadzeniu imprez. Wspólnie mogliśmy oglądać ich podczas show „Czar Par” a także na Gali Telekamer 2020.

Kasia Cichopek nie może się opędzić od propozycji zawodowych

Kasia Cichopek nie może narzekać na brak pracy. Aktorka ostatnio ogłosiła, że zostanie jedną z prowadzących popularnego programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”. Okazuje się jednak, że to nie koniec jej sukcesów zawodowych. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kasia Cichopek otrzymała jeszcze jeden program. Co więcej udało jej się załatwić także angaż swojemu mężowi.

Kasia Cichopek. Źródło: lelum.pl
Kasia Cichopek. Źródło: lelum.pl
Kasia Cichopek. Źródło: lelum.pl

To też może cię zainteresować: 28.08.2020 roku. Ilość nowych zakażeń, jakie pojawiły się w ciągu minionej doby wciąż spędza sen z powiek resortu zdrowia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rozdzierająca serce historia dwuletniej dziewczynki, która bawi się w środku nocy na miejscu własnego spoczynku. Jej mama ma na to twarde dowody