Zaginęła 16-letnia Nicola Sobota z Gliwic. Poszukiwana dziewczyna może być w towarzystwie swojego chłopaka. Gliwicka policja prosi każdego, kto ma jakąkolwiek informację w tej sprawie o kontakt.

Zaginiona Nicola Sobota z Gliwic ma 16 lat. Informacje o zaginięciu dziewczyny umieściła na swojej stronie na Facebooku grupa "Zaginieni Cała Polska". Dziewczyna w dniu 25 sierpnia 2020 r. wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Kontakt z nastolatka się urwał. Dziewczyna ma wyłączony telefon. Nie jest dostępna także w mediach społecznościowych.

Jak udało się dowiedzieć ostatni raz widziana była 25 sierpnia o godzinie 19:48 w autobusie nr sześć w Gliwicach. Dziewczyna byłam tam ze swoim chłopakiem.

"Dziewczyna może znajdować się na terenie Chorzowa, prosimy o rozglądanie się" - czytamy w komunikacie grupy. Prawdopodobnie Nicola może przebywać na terenie Niemiec.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem II policji w Gliwicach pod numerem 32 239 02 00 lub pod numerem alarmowym 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl - czytamy w komunikacie.

‼ZAGINĘŁA ‼ Nicola Sobota, lat 16. #Chorzów #Gliwice Edit Ostatnie logowanie telefonu było w Sosnowcu. Dziewczyna jest...

Posted by Zaginieni Cała Polska on Wednesday, August 26, 2020

To też może cię zainteresować: 28.08.2020 roku. Ilość nowych zakażeń, jakie pojawiły się w ciągu minionej doby wciąż spędza sen z powiek resortu zdrowia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rozdzierająca serce historia dwuletniej dziewczynki, która bawi się w środku nocy na miejscu własnego spoczynku. Jej mama ma na to twarde dowody