Agnieszka Kaczorowska mówiła poruszyć na swoim Instagramie temat, który przez wielu uważany jest za tabu. Chodzi o zarabianie pieniędzy.

Jak zauważyła Agnieszka Kaczorowska w Polsce temat pieniędzy jest bardzo niewygodny.

„Lubię zarabiać pieniądze. Gdy pytałam Was o tematy TABU, to wskazywaliście tematykę pieniędzy bądź zarobków. Muszę się z Wami zgodzić. Nie umiemy rozmawiać o pieniądzach, bo nikt nas tego nie uczy, wiec NIE rozmawiamy, jeśli NIE musimy. Uważam, że zaglądanie komuś do portfela jest nieeleganckie, ale to jak wścibianie nosa w każde nie swoje sprawy. Natomiast o pieniądzach trzeba umieć rozmawiać...” - zaczęła swój obszerny wpis Kaczorowska.

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska. Źródło: Instagram

To, co zaniepokoiło aktorkę to fakt, że w Polsce uważa się, że ci, którzy posiadają dużo pieniędzy najprawdopodobniej zarobili w nieuczciwy sposób bowiem w Polsce takich pieniędzy ciężką pracą nie da się zarobić.

„Jestem nauczona pracy, bo pracuję od 6. roku życia. Wiem, że na wszystko trzeba ciężko zapracować. Należy też umieć się z tego potem cieszyć i korzystać. Do pieniędzy trzeba mieć głowę. (...) Wiecie co? Lubię i nie boje się rozmawiać o pieniądzach i to bardzo zmieniło się na przestrzeni lat...”- dodaje.

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska

Aktorka porusza również kwestię dotyczącą celebrytów. W Polsce uważa się ich za Leni nierobów. Okazuje się jednak, że osoby te zarabiają bardzo dużo ze względu na swoją ciężką pracę

„Już widzę falę hejtu, bo przecież „mi pieniądze spadają z nieba”, lecz ja wiem, ile poświęciłam, aby teraz żyć spokojnie. To, że ludzie świata mediów po prostu „mają” pieniądze to kolejne krzywdzące przekonanie społeczeństwa. My nie mamy, bo nam dają. My pracujemy i to bardzo dużo...” – czytamy.

To też może cię zainteresować: 28.08.2020 roku. Ilość nowych zakażeń, jakie pojawiły się w ciągu minionej doby wciąż spędza sen z powiek resortu zdrowia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rozdzierająca serce historia dwuletniej dziewczynki, która bawi się w środku nocy na miejscu własnego spoczynku. Jej mama ma na to twarde dowody