Magdalena Ogórek to jedna z najbardziej kontrowersyjnych dziennikarek. Wcześniej próbowała swoich sił w polityce kandydując z ramienia SLD na prezydenta. Obecnie pracuje w Telewizji Polskiej, gdzie nie raz wywołała już prawdziwą burzę.

Magdalena Ogórek przeżyła dramat

Magdalena Ogórek mimo tego, że jest osobą medialną i cały czas o tę rozpoznawalność zabiega, stara się aby jej rodzina trzymała się z dala od mediów. Mimo chęci utrzymania prywatności swoich bliskich, media rozpisywały się o śmierci jej mamy – Barbary Ogórek.

Magdalena Ogórek  fot Instagram
Magdalena Ogórek fot Instagram

Kobieta odeszła, kiedy Magdalena miała zaledwie trzynaście lat. Kobieta zmarła po wieloletniej i wykańczającej walce z rakiem. Po śmierci pani Barbary, Magdalena została z ojcem. Spowodowało to, że ich więzi są bardzo trwałe. Kiedy mężczyzna trafił do szpitala jego córka rzuciła wszystko i pojechała opiekować się ojcem. Chciała go wspierać, by nie czuł się samotny w trudnych chwilach. Sama też bała się o to, że stracił najważniejszą osobę w życiu.

Śmierć matki uświadomiła Magdalenie Ogórek, jak ważne jest systematyczne i regularne badanie się. Prezenterka aktywnie uczestniczy we wszystkich kampaniach, które promują walkę z rakiem. Jak sama przyznała choroba jej mamy została zbyt późno zdiagnozowana.

To też może cię zainteresować: 28.08.2020 roku. Ilość nowych zakażeń, jakie pojawiły się w ciągu minionej doby wciąż spędza sen z powiek resortu zdrowia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rozdzierająca serce historia dwuletniej dziewczynki, która bawi się w środku nocy na miejscu własnego spoczynku. Jej mama ma na to twarde dowody