Jak podaje portal "Parenting", choć 14-letnia Daria Sudnisznikowa urodziła córeczkę16 sierpnia dopiero niedawno opóściła szpital, bo mała Emilka cierpiała na żółtaczkę noworodkową. Historią Dari z Krasnojarsku na Syberii żyła praktycznie cała Rosja.

Ciąża w młodym wieku

Daria zaszła w ciążę mając zaledwie 13 lat. Dziewczynka postanowiła urodzić dziecka w czym wspierała ją rodzina. Początkowo dziwczynka mówiła, że ojcem jej dziecka jest jej przyjaciel 10-letni Vania, którego miała poznać w Internecie. Wiek chłopca wzbudził wiele kontrowersji, a na Darię spadła fala krytyki.

Z czasem Daria przyznała, że ciąża jest wynikiem gwałtu, jakiego dopuścił się na niej licealista. Dziewczyna przez całą ciążę udzielała się w mediach społecznościowych i chętnie pojawiała się w programach typu talk-show.

Teraz swoim obserwatorom oznajmiła, że ona i jej córeczka mogły wreszcie wyjść ze szpitala, pod którym cekali na nią rodzice i Vania, który pomimo swoich 11-lat zapewnił, że będzie opiekował się dzieckiem, jakby było jego własnym.

Instagram/uverdig_ivv's

Daria opowiedziała jak wyglądał poród

Daria opowiedziała także, jak wyglądał jej poród. Wspominała o wielogodzinnych skurczach, które nieznośnie bolały. "A potem po prostu się odłączyłam. Zemdlałam, zanim zdążyłam zrozumieć, co się dzieje, jakbym zasnęła. Tak leżałam przez trzy godziny, a obudziłam się, dopiero kiedy ktoś przystawił mi pod nos sole trzeźwiące" - relacjonowała Daria.

"Kruszynkę zabrali na badania, a mnie zaprowadzono do pokoju. Nie mogłam ustać na nogach, kręciło mi się w głowie, szwy potwornie bolały. Chciało mi się pić, ale bałam się, że zwymiotuje. Nie mogłam się ruszać z powodu bólu" - dodała nastolatka.

Instagram/uverdig_ivv's

Sprawa ojcostwa

Wskazany przez Darię chłopak, który miał ją zgwałcić, mieszka w tej samej miejscowości i nadal pozostaje na wolności, bo choć odbyło się już jego przesłuchanie, nie pozostawiono mu zarzutów. Ostatecznie jego ojcostwo będą mogły potwierdzić dopiero testy DNA.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Rozdzierająca serce historia dwuletniej dziewczynki, która bawi się w środku nocy na miejscu własnego spoczynku. Jej mama ma na to twarde dowody

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Takiej Anny Lewandowskiej nie widział jeszcze nikt! Trenerka pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa, Klara i Laura są podobne do mamy

O tym się mówi: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi prowadzącymi „Pytanie na śniadanie”. Wiadomo już, jakie dostaną wynagrodzenie