A po transformacji kobieta dosłownie wstrzymała oddech: teraz niewiele osób zgadnie, że jej prawdziwy wiek to 62 lata. Bohaterka wygląda 15 lat młodziej, a wszystko dzięki talentowi i staraniom mistrzów.

Fryzura

Postanowiono zmienić kolor na bardziej naturalny, ale nasycony: Tatiana farbowała włosy w domu, więc ton był wyblakły. Fryzjer Mikaela zaproponował zmieszanie dwóch brązów, które stworzyły piękny i naturalny tandem.

Przed nałożeniem farby na włosy nałożono specjalny środek zabezpieczający przed uszkodzeniami.

Włosy bohaterki są cienkie, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią fryzurę, aby dodać objętości. Idealną opcją była długość ramion: ta fryzura zawsze wygląda schludnie, jest łatwa do utrzymania i odmładza twarz. Michaela zasugerowała klientce zastosowanie suchego szamponu, który oczyszcza, nie wysusza skóry głowy i sprawia, że ​​loki są bardziej obszerne.

Fryzjerka zdecydowała się na dwie fryzury. Pierwsza to miękkie loki okalające twarz. A druga to proste włosy zaczesane do tyłu, lekko podkręcone na końcach.

Makijaż

Przed makijażem Olga postanowiła poprawić brwi, ponieważ ten obszar twarzy jest jednym z najważniejszych. Równie ważna jest odpowiednia baza pod makijaż.

Wizażystka wyrównała koloryt twarzy i zamaskowała wszelkie niedoskonałości. Olga uczyniła jej oczy bardziej wyrazistymi i podkreśliła usta szminką w delikatnym odcieniu. W efekcie makijaż odświezył wygląd Tatiany.

Metamorfozabyła absolutnie udana: Tatiana wygląda świeżo, bardziej kobieco i młodziej.

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA