Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek „Top Model”. To właśnie ten program pomógł w rozwoju jej kariery, choć już wcześniej Klaudia radziła sobie nieźle. Ma na swoim koncie m.in. rozbierają sesję w „Playboyu”.

Aktualnie Klaudia prowadzi program pt. „Hotel Paradise”.

„Paradise Hotel” jest nagrywany na Bali. Uczestnicy programu będą mieszkają w luksusowym hotelu i oprócz odpoczynku na egzotycznych wakacjach, wykonują zadania.

Nowy sezon programu rusza już z końcem wakacji. Skoro Klaudia ma teraz trochę czasu wolnego może będzie okazja oglądać ją w śniadaniówce?

Klaudia El Dursi zastąpi Kingę Rusin?

Przez 15 lat byłam prowadzącą programu śniadaniowego pt. "Dzień dobry TVN". Jakiś czas temu dziennikarka zdecydowała, że chce zakończyć swoją przygodę z programem. Okazuje się, że stacja aktywnie poszukuje godnej następczyni wieloletniej prowadzącej programu. Wśród typowanych znalazła się Agnieszka Woźniak Starak. Aktualna sytuacja stacji jest bardzo dynamiczna. Być może we wiosennej ramówce stacji pojawiam się kolejne zmiany i w śniadaniówce zobaczymy także piękną krawcową?

Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin
Kinga Rusin / kingarusin

To też może cię zainteresować: 27.08.2020 rok. Najnowsze doniesienia dobowe dotyczące ilości zakażeń w Polsce stanowią rekord. Resort zdrowia stanowczo się przepracował

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewa