Podobno kobiet o wiek się nie pyta. Pewnie dlatego niektóre z nich pragną ukryć swoją metrykę. Wśród nich znajdują się także celebryci, którzy najczęściej próbują znacznie zaniżyć swój wiek, dlaczego?

One próbują ukryć metrykę

Barbara Sienkiewicz jest znana widzom Telewizji Polskiej. Aktorka, która związana jest z serialem Klan, ma 65 lat. Jak się jednak okazuje, postanowiła odmłodzić się o dekadę. W jej cv znajduje się informacja o tym, że urodziła się w 1965 r. Na szczęście wiek nie stanął jej na przeszkodzie w zostaniu matką. Kobieta wieku 60 lat urodziła bliźnięta.

Mila Kunis należy do gwiazd, które w przeciwieństwie do innych zawyżają swój wiek. Aktorka zrobiła to w dobrej wierze. Chciała otrzymać role w popularnym serial pt. „Różowe lata 70.” Ty ją otrzymać musiało być pełnoletnia. Skłamała, że ma osiemnaście lat. Miała wówczas 14.

Sandra Bullock podobnie jak Mila Kunis zawyżył a swój wiek. Zrobiła to z podobnych powodów jak jej poprzedniczka. Aktorce zależało na tym aby otrzymać rolę w filmie „Love Potion #9”.

Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada

Małgorzata Rozenek

Małgosia twierdzi, że wiek, który podaje, jest prawdziwy, a jeśli ktoś udowodni, że kłamie, otrzyma od niej milion złotych.

Perfekcyjna Pani Domu pokazała także swój dowód osobisty, nie zakrywając daty urodzenia. Wynika z niej, że gwiazda obecnie ma 41 lat. Jednak wiele osób wciąż w to nie wierzy, piszą o tym jej fani w mediach społecznościowych. Prowadzono nawet śledztwo, podczas którego próbowano udowodnić, że Rozenek jest jednak starsza, i powoływano się na różne źródła.

To też może cię zainteresować: 27.08.2020 rok. Najnowsze doniesienia dobowe dotyczące ilości zakażeń w Polsce stanowią rekord. Resort zdrowia stanowczo się przepracował

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewa