Małgorzata Królikowska martwi się o Antka.

Jak podaje portal „Plotek”, Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie jest do końca zadowolona z zachowania Antka. Okazuje się, że podchodzi z dystansem do jego nowego związku z Joanną Opozdą.

- Pani Małgorzata patrzy jednak na nowy związek syna z rezerwą. Choć Joanna pojawiła się na festiwalu w Kudowie Zdroju, trzymała się na dystans od rodziny Królikowskich. […] Aktorka oczywiście jeszcze nie wie, dokąd zmierza związek syna. Ale trochę się martwi, że dla Joanny kariera jest ważniejsza niż rodzina. Nie chce też, by Antek oddalił się od bliskich - mówi informator tygodnika "Życie na gorąco".

Antek Królikowski, Joanna Opozda/screen Instagram @antek.krolikowski
Antek Królikowski, Joanna Opozda/screen Instagram @antek.krolikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o nowym związku Antka

Okazuje się, że największym zmartwieniem dla Małgorzaty Królikowskiej jest tempo z jakim jej syn wszedł w nowy związek. Aktorka obawia się, że Antek zostanie zraniony i znów będzie cierpiał z powodu miłości. W rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”, przyjaciółka Małgorzaty Królikowskiej zdradziła, że Antek i Asia zdecydowali się nawet na wspólne mieszkanie. Niestety decyzja syna nie podoba się aktorce.

- Małgosia obawia się, że wszystko dzieje się za szybko. Ona uważa, że do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, a nie działać spontanicznie. (...) [Antek] jest zakochany w Asi, nazywa ją swoim słoneczkiem, mówi, że to jego największa miłość - zdradziła informatorka magazynu. Jak myślicie, to naprawdę "ta jedyna"?

Antek Krolikowski i Joanna Opozda. Źródło: party.pl
Antek Krolikowski i Joanna Opozda. Źródło: party.pl
Antek Krolikowski i Joanna Opozda. Źródło: party.pl

To też może cię zainteresować: 27.08.2020 rok. Najnowsze doniesienia dobowe dotyczące ilości zakażeń w Polsce stanowią rekord. Resort zdrowia stanowczo się przepracował

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewa