Ostatnie tygodnie przyniosły ze sobą wielkie zmiany w telewizji. Nowa Jesienna ramówka telewizji polskiej upłyniepod znakiem nowych twarzy. Zmiany miały miejsce głownie w programie ”Pytanie na śniadanie”. Od września na ekranach pojawią się nowi prowadzący. Będą to Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy zastąpili Macademian Girl i Roberta El Gendy'ego.

Macademian Girl nie jest jedyną, która odchodząc z Telewizji Polskiej postanowiła przerwać milczenie i wreszcie powiedzieć to co sama myśli, a nie co nakazuje stacja.

Ogromne zmiany w programie! / Instagram @pytanienasniadanie
Ogromne zmiany w programie! / Instagram @pytanienasniadanie

Okazuje się, że powodem dla którego Tamara zrezygnowała z pracy w Telewizji Polskiej jest niekorzystna umowa, jaką jej zaproponowano. TVP namawiało prezenterkę do dołączenia do nowej komórki stacji jaką jest Impresariat Telewizji Polskiej, który zakłada pobieranie części wynagrodzenia pracowników w zamian za załatwianie im nowych zleceń. Dla Tamary taka propozycja jest niekorzystna. Jak wiadomo blogerka ma inne źródła dochodów.

- De facto moje zarobki w telewizji to była drobna część tego, na co się składa cała moja praca. (...) W telewizji wcześniej było tak, że dostawaliśmy kontakty i wymienialiśmy usługę za wynagrodzenie. Idea Impresariatu TVP jest taka, że jeszcze dodatkowo pobierają za to procent. Tu pojawił się problem, bo dla mnie jako influencerki, taka umowa jest niekorzystna. Ona zakłada często wyłączność, ja nie mogę nic zrobić bez zgody stacji, o wszystko muszę pytać.- wyznała.

Kiedy odmówiła,jak twierdzi- stacja zaczęła szantażować blogerkę.

- Ja i moja menedżerka dostałyśmy maila w godzinach nocnych, który miał w nagłówku, że albo podpiszemy umowę jutro, albo zdejmujemy Tamarę z weekendów. Czułam się po prostu terroryzowana, maile były wysyłane w takim tonie, tam nie było partnera do rozmowy - stwierdziła gorzko.

Telewizja Polska
Telewizja Polska
Telewizja Polska

Jak informował portal "Życie": MIESZKANKA JEDNEGO Z POLSKICH MIAST UŻYŁA OCTU PODCZAS SPRZĄTANIA. NIE SPODZIEWAŁA SIĘ, ŻE BĘDZIE TO ZŁY POMYSŁ. KOBIETA ZNALAZŁA SIĘ W SZPITALU

Przypomnij sobie: KIEDY WRESZCIE SKOŃCZY SIĘ BATALIA O RENTĘ? PANI PAULINA NIE ZAMIERZA SIĘ PODDAĆ. JEJ WALKA Z ZUSEM TRWA JUŻ 20. LAT

Portal "Życie" pisał również: RZĄD ZAMIERZA WKRÓTCE WPROWADZIĆ NOWE OBOSTRZENIA? WESELA I RODZINNE SPOTKANIA NIE BĘDĄ JUŻ WYGLĄDAŁY TAK, JAK DOTYCHCZAS