Jak podaje portal "Lelum", historia tej rodziny jest wyjątkowa i niesamowita. Małżeństwo pragnęło mieć wspólnego potomka, choć oboje mieli dzieci z poprzednich swoich związków. Para miała niestety problemy z zajściem w ciąże. Jednak los postanowił wynagrodzić ich starania i to w prawdziwie zaskakujący sposób.

Ogromne marzenie o ciąży

Oboje marzyli o dziecku, ale przypadłość na jaką cierpiała kobieta nie dawała jej zbyt dużej szansy na zajście w ciąże. Cierpiała bowiem na zespół policystycznych jajników i jedyną nadzieją na urodzenia dziecka była procedura in vitro.

Kilka miesięcy po tym, jaka para poznała diagnozę, dowiedzieli się, że Katalina spodziewa się dziecka! Udało się pomimo, że kobieta nie poddała się żadnej kuracji medycznej. Młoda mama widząc USG nie mogła uwierzyć własnym oczom. Podobnie było w przypadku lekarza wykonującego badanie.

Rodzina miała powiększyć się aż o 4 osoby! Taka sytuacja w przypadku zapłodnienia naturalnego praktycznie się nie zdarza.

lelum.pl

Cuda się zdarzają

Rodzice z badania dowiedzieli się, że ich dzieci nie są bliźniętami jednojajowymi i każde z nich będzie wyglądać inaczej. Takie przypadki nie zdarzają się zbyt często w przypadku zapłodnienia naturalnego.

Czworaczki urodziły się poprzez cesarskie cięcie. Są zdrowe i nic nie zagraża ich życiu. Dzieciaczki różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale także temperamentem. Ich mama podkreśla, że każde z nich ma zupełnie inne cechy charakteru i osobowość. Wszystkie są jednak cudem.

lelum.pl

Znacie jakieś zaskakujące medyczne przypadki podobne do tego?

To też może cię zainteresować: To, jak zachowała się zaproszona na ślub kobieta oburzyło internautów. "Jak można zrobić coś tak nietaktownego?"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Historia mężczyzny, który ukradł kawę wstrząsnęła całą Polską. Sąd ponownie przychylił się do jego sprawy. Dwa miliony trafią na konto pana Stanisława

O tym się mówi: Kolejna skandaliczna moda zapanowała na TikToku. Internauci nie kryją oburzenia i przerażenia. Skąd taki pomysł