Jak podaje portal "Mirror", jeden z gości weselnych postanowił podzielić się oburzającą sytuacją, jakiej był świadkiem w czasie ślubu. Internauci nie pozostawili suchej nitki na kobiecie, która postanowiła pojawić się na ślubie w długiej białej sukni, robiąc w ten sposób konkurencję pannie młodej.

Niepisane weselne zasady

Goście weselni powinni pamięta o kilku niepisanych zasadach dotyczących uroczystości. Obejmują one nie spóźnianie się, wyłączenie lub wyciszenie telefonu w czasie uroczystości, a także w przypadku kobiet, nie ubieranie się w białą suknię - ta bowiem zarezerwowana jest dla panny młodej.

O tej ostatniej zasadzie zapomniała uczestniczka jednego z wesel, zjawiając się na uroczystości w długiej, koronkowej białej sukni z trenem. Okazało się to wielkim nietaktem i sprawiło pannie młodej ogromną przykrość - tym bardziej, że wiele osób nie do końca umiało powiedzieć, która z nich jest świeżo upieczoną żoną.

mirror.co.uk

Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

Opublikowane w mediach społecznościowych zdjęcie weselniczki wywołało wśród internautów prawdziwą burzę. Setki osób wytknęło kobiecie, że jej strój był niewłaściwy. "Nieprawdopodobne, czy ona nie miała przyjaciółki, która uświadomiłaby jej, że to nie jest odpowiedni do okazji strój?" - napisała jedna z komentujących zdjęcie osób.

"Jej partner też jest dziwny. Jak mógł nie zauważyć, co ma na sobie jego dziewczyna i nie zasugerować, że powina założyć na siebie coś bardziej stosownego" - zauważył ktoś inny. "Jak można zrobić coś tak nietaktownego? Czy ona nie wie, że biała suknia jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla panny młodej?" - podkreślił inny komentujący.

Pixabay

A wy co sądzicie o stroju goszczącej na weselu kobiety?

To też może cię zainteresować: Tata pochwalił się zdjęciem z córeczką. Nie wiedział, że niewinne zdjęcie zobaczone przez obcą osobę uratuje jego dziecko

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ważne informacje dla seniorów. Wiadomo już jaka będzie wysokość spodziewanej 14 emerytury

O tym się mówi: Historia mężczyzny, który ukradł kawę wstrząsnęła całą Polską. Sąd ponownie przychylił się do jego sprawy. Dwa miliony trafią na konto pana Stanisława