Zeszłej zimy zachorowała teściowa. Cierpiała przez chore serce. Wszystko przez jej wiek. Kobieta nie miała siły zajmować się swoim wielkim domem z ogrodem, dlatego też postanowiła oddać posiadłość mnie i mojemu mężowi. Ucieszyliśmy się, bo dzieci będą miały świeże powietrze, a my dom, który wymagał jedynie niewielkiego remontu.

Planowaliśmy zaprosić tam znajomych na grilla, ale na pewno nie pomyślałam o morzu tych grządek. Dzięki Bogu mój mąż i ja mamy dość normalne dochody, więc możemy sobie pozwolić na zakup owoców i warzyw, na które mamy ochotę. Uporządkowałam więc ogród: wszystko zagrzebałam, obsiałam trawnik, kupiłam dzieciom huśtawkę. Niedaleko postawiliśmy z mężem grilla, okazało się, że w nowym miejscu było bardzo przytulnie. I tak nasze lato minęło w tych okolicach, ale nam się podobało.

Tutaj jesienią odwiedziła nas moja teściowa. Powiedziała, że ​​przyszła na zbiory. Byłam w szoku, bo jakie zbiory? Wszystko zlikwidowałam! Teściowa była nie mniej zdziwiona, gdy zobaczyła, że ​​nie ma grządek. Krzyczała tak głośno, że uszy mi uschły. Wszyscy sąsiedzi słyszeli, to na pewno. Biedne dzieci były przestraszone i ukryte w domu. Krzyknęła na mnie i wyszła.

Pewnego dnia podszedł do niej mój mąż i zapytał, czy znalazł by się słoik ogórków konserwowych dla dzieci. I przyniosła mu słoik wypełniony suszonymi kwiatami, mówiąc: "weź to, co zasadziłeś, a potem zjedz". Byłam w szoku, mój mąż też. Co to jest? Jak tak można? I powiedziała, że ​​w przyszłym roku sama zasadzi wszystko na wsi.

Ja nie rozumiem. To jest sadzenie? Zainwestowaliśmy tam tyle pieniędzy! Jest idealnie: czystość i porządek, teren rekreacyjny. Obiecaliśmy też dzieciom, że zrobimy dla nich basen. A co teraz zrobić? Już powiedziałam, że kupię jej tyle warzyw, ile będę potrzebowała i przyniosę je do zrobienia przetworów, ale nie chciała nawet ze mną rozmawiać. Nawet nie myśli o swoich wnukach, one już marzą o tym basenie… Co to jest? Wiek? Dzikość? Chciwość?

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA