Nie ma potrzeby kupowania drogich odświeżaczy powietrza. Po prostu posadź jeden lub dwa kwiaty z naszej listy, a będą pięknie pachnieć w całym domu.

Hoya mięsisty

Ten kwiat różni się od innych tym, że wszystkie jego liście są pokryte brokatem, a kwiaty wyglądają jak małe woskowe gwiazdki. Przy tak niezwykłym wyglądzie kwiat emanuje słodkim aromatem, a co więcej - naprawdę mało wymagającym.

Murraya paniculata

Ten kwiatek idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze i nada Twojemu domowi wspaniały świeży zapach. Dorasta do 1,5 m wysokości i produkuje słodkie, nadające się do spożycia owoce.

Eucharis wielkokwiatowy

Ten kwiat kwitnie 2-3 razy w roku i nie wymaga specjalnej troski. Ważne jest, aby go spryskać i przetrzeć liście wilgotną szmatką, to wystarczy.

Kwitnący Stephanotis

Kwiat wydziela silny przyjemny aromat, kwitnie od maja do późnego lata. Jako odświeżacz powietrza sprawdzi się nie tylko latem, ale i ponownie od początku września.

Parasol Rafiolepis

Ta pachnąca piękność kwitnie od grudnia do maja, a jej aromat jest przyjemny i dyskretny. Dorasta do 1,5 metra wysokości. Jedynym minusem jest to, że rośnie bardzo wolno.

Pittosporum wonny

Zapewnia słodki zapach, który pomoże odświeżyć mieszkanie w kilka minut. Nie lubi ekstremalnych upałów i potrzebuje dużo światła.

Jaśmin Gardenia

Bardzo przyjemny aromat i wygląd kwiatu zachwycą Cię. Wiele znanych firm perfumeryjnych wykorzystuje ten kwiat w swoich kompozycjach. Odświeżacz powietrza będzie po prostu świetny.

Jasmine Sambac

Kwitnie przez cały rok, nadając Twojemu domowi wspaniały zapach. Jest również stosowany jako środek aromatyzujący do herbaty.

Sarcococcus niska

Ten kwiat daje aromat od stycznia do marca. Może być stosowany w połączeniu z innymi pachnącymi kwiatami dla uzyskania dodatkowego efektu odświeżenia powietrza.

Bouvardia o długich kwiatach

Piękny i wdzięczny kwiat zachwyci nie tylko swoim aromatem, ale także obfitym kwitnieniem. Zapach emanuje jaśminem. Jest delikatny i przyjemny.

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA