Kiedy byłem w sklepie podeszła do mnie bardzo zaniedbana dziewczyna i ze łzami w oczach poprosiła, żebym kupił jej najtańsze mydło. Spotkaliśmy się ponownie rok później i byłem zszokowany zmianami w jej życiu.

Powiedziałbym, że do sklepu weszła młoda, bardzo niezadbana dziewczyna wyglądająca jak włóczęga. Nieznajoma poprosiła mnie, żebym kupił jej mydło. Wskazała na to najtańsze.

Dałem jej pieniądze żeby mogła dokonać zakupu a ja mimowolnie zacząłem ją obserwować. Minęła regał z produktami spożywczymi, zatrzymała się na chwilę, spojrzała głodnymi oczami na jedzenie i wyszła.

Było mi jej bardzo żal i zacząłem się zastanawiać, jak taka młoda dziewczyna (maksymalnie 25 lat) mogłaby się znaleźć w takiej sytuacji.

Kupiłem kilka bułek, dogoniłem ją. Usiedliśmy na ławce, zjadła i powiedziała mi, że w wieku 18 lat miała chłopaka, który namówił ją, żeby się do niego wprowadziła.

Oczywiście tego też chciała, ale jej matka była bardzo surową i okrutną kobietą, nie pozwalała na to. W rodzinie doszło do wielkiej kłótni, ale mimo to nieznajoma wprowadziła się do swojego partnera. Niedługo potem stała się dla niego nieinteresująca i postanowił wyrzucić ją z domu.

Kiedy udała się do domu rodzinnego, matka nie przyjęła jej pod swój dach.

Byłem pod wrażeniem tej historii. Postanowiłem jej pomóc. Zabrałem ją do domu i pozwoliłem wziąć kąpiel. Załatwiłem ubrania a moi przyjaciele pomogli w organizacji lokum. Udało się wynająć pokój i znaleźć dziewczynie pracę. Kobieta zaczęła sprzątać w centrum handlowym.


Była szczęśliwa i wdzięczna. My za to byliśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy jej pomóc. Po jakimś czasie kontakt z dziewczyną się urwał. Pewnego dnia przypadkowo spotkałem ją w sklepie. Wyglądała bardzo dobrze, była przyzwoicie ubrana. Kiedy mnie zobaczyła, krzyczała z radości i próbowała mnie przytulić.

W jej życiu wszytsko zaczęło się układać. Pojawił się odpowiedni mężczyzna, na razie pracuje jako kasjerka, ale myślę, że to chwilowe… W przyszłym tygodniu idziemy z nią do teatru. Sama kupiła bilety, naprawdę chce mi podziękować.

Jak informował portal "Życie": WRÓCĄ ZAKAZY LOTÓW DO WIELU KRAJÓW? WICEMINISTER Z POWAŻNYM OSTRZEŻENIEM WOBEC WIELU POLAKÓW, MOŻE ZOSTAĆ PRZYWRÓCONA KWARANTANNA

Przypomnij sobie: KRYSTYNA PAWŁOWICZ MA DOŚĆ I POWIEDZIAŁA DO SŁUCHU WIELU OSOBOM. STANĘŁA MUREM ZA AGATĄ DUDĄ, PIERWSZA DAMA JEJ TEGO NIE ZAPOMNI

Portal "Życie" pisał również: BULWERSUJĄCA SYTUACJA Z UDZIAŁEM TURYSTY NAD MORZEM, DOKONAŁ ZDUMIEWAJĄCEGO ODKRYCIA. POLICJA ZDRADZIŁA OKOLICZNOŚCI ZDARZENIA