Miejsce, w którym przebywają nasze dzieci powinno być ciepły i bezpieczne. Niestety czasami nie mamy pojęcia z kim mamy do czynienia. Wiedzą to rodzice pewnego dziecka, które spotkało się z agresją ze strony opiekunki w przedszkolu. Sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Nagranie publicznie one przez biuro szeryfa hrabstwa Sumter ukazuje sytuację, która mrozi krew w żyłach. Takie zdarzenie w ogóle nie powinno mieć miejsca, nigdy!

Opiekunka znęcała się nad dzieckiem. Nagranie mrozi krew w żyłach

Sytuacja przedstawiona na nagraniu jest dramatyczna. Dzieje się ona w przedszkolu. Dzieci, które chciały bawić się jednocześnie tą samą zabawką, nie mogły dojść do porozumienia i doszło między nimi do kłótni. Przedszkolanka, która powinna zainterweniować w tej sytuacji, postanowiła rozwiązać konflikt agresją. Agresywna kobieta postanowiła uderzyć dziecko w twarz a następnie rzucić nim o ziemię.

- 24-letnia Tiana McElveen pracująca w przedszkolu mieszczącym się przy ulicy 4200 przy Thomas Sumter Highway została aresztowana 20 sierpnia 2020 roku za uderzenie pięcioletniego dziecka. Incydent zarejestrowany przez kamerę monitorującą miał miejsce po tym, jak dwoje dzieci pokłóciło się o zabawkę. Kobieta uderzyła jedno z dzieci w twarz, po czym dwukrotnie rzuciła je na ziemię. Została zwolniona. O sprawie został powiadomiony Departament Opieki Społecznej. Została przewieziona do Centrum Zatrzymań Biura Szeryfa Sumter, a następnie zwolniona po zapłaceniu kaucji w wysokości 1500 dolarów. Została oskarżona o bezprawne zachowanie wobec dziecka - brzmi komunikat opublikowany w mediach społecznościowych szeryfa hrabstwa Sumter.

Daycare employee charged for striking, tossing 5-year-old

Tiana McElveen, 24, was arrested on August 20 for hitting a 5-year-old child while working at a daycare facility in the 4200 block of Thomas Sumter Highway on August 14. The incident, captured on a surveillance camera, happened after two children reportedly had an altercation over a toy. McElveen appeared to strike one of the children in the face before tossing him to the ground twice. She has since been terminated from her position at the facility and the Department of Social Services was notified. McElveen was transported to Sumter County Sheriff’s Office Detention Center and released after paying a $1,500 bond. She is charged with unlawful conduct towards a child.

Posted by Sumter County Sheriff's Office (Sumter, SC) on Monday, August 24, 2020

To też może cię zainteresować: Rząd zamierza wkrótce wprowadzić nowe obostrzenia? Wesela i rodzinne spotkania nie będą wyglądały już tak, jak dotychczas

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Łukasz Szumowski z "tonącego okrętu" przesiadł się na hiszpańską wyspę. Jak mijają mu wakacje