Według National Enquirer, książę Harry jest przekonany, że księżna Diana została zamordowana z rozkazu okrutnej frakcji pałacowej. Książę Sussex obawia się również, że rodzina królewska okłamuje go na temat tego, co naprawdę stało się z księżną Dianą.

„Wciąż jest tak wiele pytań bez odpowiedzi. Jest przekonany, że doszło do masowego zatajenia… Kipi gniewem i jest zdeterminowany, by postawić spiskowców przed wymiarem sprawiedliwości - podało źródło.

Co się stało z mamą Harry'ego i Williama

Według źródła, książę William martwi się również o swoją żonę, Kate Middleton, ponieważ uważa, że ​​może być w niebezpieczeństwie. Ale to jest rzekomo najmniejsze zmartwienie księcia Harry'ego.

Książę Sussex nie dba o to, czy ekshumacja ciała księżnej Diany oznacza, że ​​jej sprawa zostanie ponownie otwarta. Może to podobno spowodować stare rany rodziny królewskiej. „Ostatnią rzeczą, jakiej pragną członkowie rodziny królewskiej, jest ponowne otwarcie sprawy śmierci Diany i obwiniają Meghan o zmuszenie Harry'ego do nowego śledztwa. Ale Harry'ego to nie obchodzi. Już porzucił swoje królewskie obowiązki i odwrócił się od swoich krewnych. Chce tylko poznać prawdę o śmierci swojej matki - bez względu na to, kogo boli ”- podało źródło.

Według informacji, książę Harry jest przekonany, że śmierć księżnej Diany nie była wypadkiem. A ponieważ zbliża się rocznica jej śmierci, mąż Markle nie mógł powstrzymać wzruszenia. Patrząc wstecz, książę Sussex rzekomo nie zapomniał, jak książę Karol przekonał go i księcia Williama, aby uwierzyli w to, co powiedziano im o śmierci ich mamy.

„Ale dokuczliwe podejrzenie młodych książąt, że ich matka była celem morderców, wzrosło po serii raportów wskazujących na zamordowanie Diany. Ekshumowano ją około pięć lat temu. Obwiniali swojego ojca, ale sekcja zwłok nie przyniosła rozstrzygających wyników ”- podało źródło.

Czy poszukiwania prawdy w końcu zaowocują?

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla seniorów. Ministerstwo Zdrowia już postanowiło o sporych zmianach w programie darmowe leki 75+. O co chodzi

Zerknij: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka