W swojej najnowszej okładce "New Idea" twierdzi, że Markle została aresztowana za protesty, pozostawiając księcia Harry'ego i rodzinę królewską w szoku i przerażeniu. W rzeczywistości tabloid robi klasyczną przynętę, mówiąc, że Markle „wydaje się sugerować, że byłaby gotowa dołączyć do protestujących [Black Lives Matter] i ryzykować aresztowanie”. Istnieje ogromna różnica między aresztowaniem, jak sugeruje okładka ze słowem „aresztowana” i obietnicą „zdjęcia z aresztowania”, a niezwykle niejasnym użyciem słów, które pojawiły się, wskazały, że Meghan ryzykowałaby aresztowanie.

New Idea

Rzeczywisty artykuł jest podzielony między wywiadem o Markle i krótkim podsumowaniem niektórych komentarzy, które Markle poczyniła na poparcie trwających protestów. Artykuł kończy się stwierdzeniem, że źródło, które nie ma nic wspólnego z Markle, nie „uważa, że ​​królowa, książę Karol i William będą z tego powodu szczęśliwi, ale niewiele mogą zrobić”.

Dlaczego rodzina królewska nie byłaby szczęśliwa, gdyby Markle wspierała sprawy społeczne? To naprawdę niedopieczony komentarz, który tak naprawdę nie mówi nic o rodzinie królewskiej i ma tylko podsycić jakiś konflikt.

Aresztowanie byłoby wiadomością międzynarodową

Można śmiało powiedzieć, że ta dziwaczna historia nie jest prawdą. Wszystko, co robi Markle pod mikroskopem, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii. Jej zakup domu był newsem, a koszt jej sukni ślubnej spowodował ton opowieści. Czy możesz sobie wyobrazić, że faktycznie została aresztowana?

Byłaby na pierwszej stronie każdej gazety i strony internetowej na świecie i nie zostałaby zdegradowana do jednego tabloidu.

Okładka to przynęta i przełącznik

Notatka na okładce obiecuje „szokujące zdjęcia z aresztowania w środku”. Artykuł zawiera kilka banalnych zdjęć Markle, zamyślonego księcia Harry'ego oraz kilka zdjęć z aresztowania Jane Fondy i George'a Clooneya. Chociaż przypuszczamy, że w środku są zdjęcia z aresztowania, umieszczenie tych słów na okładce, gdy zdjęcia nie przedstawiają Markle, jest niezwykle i celowo mylące. Magazyn "Gossip Cop" zdemolował ten tabloid za rażącą praktykę kłamania z okładek przynętami i zamiany.

Niedawno obiecał ekskluzywny wywiad z Kate Middleton. Historia była właściwie wywiadem o Middleton. Nie należy wierzyć obietnicom złożonym na okładce "New Idea".

O tym się mówi: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie

Zerknij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy