Projektanci stojący za niesamowitą suknią ślubną Diany otwierają się na temat ukrytego przesłania w jej butach ślubnych.

Chociaż buty były w większości ukryte pod suknią Elizabeth i Davida Emanuela, która została nazwana „sukienką stulecia”, "Pikio" donosi, że buty księżniczki stworzone przez sławnego szewca Clive'a Shiltona, były uroczym hołdem dla jej przyszłego męża. niewielu miało szczęście zobaczyć to, co zostało na nich ukryte.

Piękny sekret Diany ukryty na ślubnych bucikach

„Była bardzo nieśmiałą, słodką młodą dziewczyną z uśmiechniętymi oczami” - wspomina Shilton. „Jej głównym zmartwieniem było to, żeby nie wyglądać na wyższą od księcia Karola, a ponieważ była bardzo wysoka”- buty musiałyby mieć niski obcas”.

Oprócz zapewnienia, że ​​nie będzie wyglądać na wyższą niż Charles, para butów była również pokryta 542 cekinami i 132 perełkami. Na wierzch przyszła mama Williama i Harry'ego wybrała elegancki wzór w kształcie serca.

YT

Na łukach zamszowych podeszew (zamsz, aby Diana nie potknęła się w telewizji!), Księżniczka miała malowaną małą literę „C i D” tuż pod piętą, z sercem między nimi.

YT

Proces projektowania butów trwał sześć miesięcy, a księżniczka dodawała swój wkład na każdym kroku. Shilton mówi: „Nikt nawet nie widział spodu butów, ale było dla nas ważne, aby wyglądały fantastycznie. Widziałbyś ich znacznie więcej, gdyby się potknęła!"

Co sądzicie o romantycznym geście księżnej Diany? Czy to oznaczało, że wyszła za księcia Karola ze szczerej miłości?

O tym się mówi: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy

Zerknij też tutaj: Łukasz Szumowski zniknął ze sceny politycznej? Gdzie się podział minister zdrowia w obliczu nadchodzącej "drugiej fali"

O tym pisaliśmy wcześniej: 25 sierpnia 2020 roku. Złe wiadomości płyną z Ministerstwa Zdrowia. Nowe statystyki dotyczące COVID-19 w Polsce przechodzą ludzkie pojęcie