Jak donosi "Pudelek", Justyna Żyła, była małżonka skoczka narciarskiego Piotra Żyły wiedząc dobrze, że ma się czym pochwalić, publikuje na mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki z cudownie spędzanego czasu wakacyjnego. Beztroską zabawę psuje jej jednak pewien trudny, osobisty problem.

Publiczne pranie rodzinnych "brudów"

Odrobina relaksu po przebojach z rodziną byłego męża przydała się Justynie i ich wspólnym dzieciom, które wciąż używane są do osobistych uszczypliwości między byłymi małżonkami. Instagram celebrytki pęka w szwach od jej kuszących zdjęć z basenu, czy kocyka, na którym Justyna zażywała słonecznych kąpieli. Jej relacja z Patrycją Wieją z programu "Projekt Lady" zdaje się rozkwitać.

Beztroska zabawa w basenie, stroje kąpielowe i relacje na InstaStory pokazują, jak obie panie swobodnie się czują w swoim towarzystwie.

Instagram/justynazyla

Instagram/justynazyla

Jest jednak sprawa, do której celebrytka ma wciąż żywy stosunek, a każda oznaka radości jej byłego męża wzmaga ten stan.

Między postami pełnymi radości i beztroski, pojawił się dość ostry apel do Piotra Żyły, który ostatnio nie ukrywa swojej relacji z nową partnerką.

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale ... szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna .(...)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale ... szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna . Ze posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty , które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine , ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną , ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki , rozmowy , szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski , że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą . Dzieci to obowiązek , to rozmowy , wsparcie , dawanie przykładu jako ojciec , bycie wzorem , to interesowanie się nimi co dzień . Drogi ex mężu , życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci , jak ośmieszasz rodzine która kiedyś miałeś , jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu . Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciagle zabawy , czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu , podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik , podczas gdy za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość . PS uwierzcie mi ,ze to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem 🤷‍♀️,nie jestem dumna z tego co robię ale inaczej się nie da 🤦‍♀️Przepraszam a tych których to bawi pozdrawiam 😘🤦‍♀️

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Co sądzicie o takim zachowaniu?

O tym się mówi: Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi

Zerknij: Piotr Woźniak Starak przed odejściem zadbał o przyszłość żony. Jego prezent z okazji rocznicy ślubu robi wrażenie