Jak podaje "Wirtualna Polska", 28-letni wokalista jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów tego gatunku muzycznego. Zasłynął między innymi piosenkami "Na niebiesko", "A ty bądź", "Ta dziewczyna to żart". Swoją żonę poznał w 2018 roku na planie jednego z teledysków.

Nie powstrzymał się na własnym weselu

Wystawną cereminią w kościele oaństwo młodzi pochwalili się na swoich mediach społecznościowych, co nie umknęło uwadze fanów i mediów.


Facebook/Luka Rosi

Według informacji zawartych na social mediach, nowa żona Luki Karolina zawodowo związać się chce z kosmetologią. Mając doświadczenie w pracy jako modelka i hostessa, Karolina miała predyspozycje, by wystąpić w kilku teledyskach disco-polo.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Państwo Rosińscy ❤

Post udostępniony przez Karolina Olszewska (@pulchraesme)

Jej 21-letnie ciało może sobie zobaczyć każdy na jej koncie na Instagramie, gdzie publikuje efekty swojej pracy w modelingu.

Występując z Łukaszem w teledysku do piosenki "Ti Amo", którego data premiery na kanale YouTube przypadła na 16 lipca 2020 roku, jakby potwierdziła swoje uczucia do artysty.


YouTube/Diamond Music

Furorę jednak zrobił jego występ na własnym ślubie, gdy zaczął śpiewać piosenkę "Wolność" zespołu Boys, a jego babcia zrobiła nagle coś nieoczekiwanego. Chwyciła za mikrofon i stworzyła z wnukiem niezapomniany duet.

AnMa Agencja Eventowa

Jakież ogromne musiało być zaskoczenie gości, gdy zobaczyli babcię śpiewającą z panem młodym jeden z największych hitów disco-polo!


YouTube/AnMa Agencja Eventowa

Nam pozostaje życzyć młodej parze samych szczęśliwych i pełnych pasji wspólnych dni.

O tym się mówi: Wczorajszego wieczoru czekało Polskę wielkie wydarzenie w Telewizji Polskiej. Nie można było tego przegapić

Zerknij: Lara Gessler podjęła ważną decyzję w kwestii dziecka. Zrobi inaczej niż Anna Lewandowska