Nowe zakazy dotyczące podroży zagranicznych. Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało listę z nowymi destynacjami, w których istnieje spore ryzyko zachorowana na koronawirusa. Na liście znajduje się wiele popularnych wśród Polaków miejsc.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych przestrzega przed podróżami na Maltę.

- MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, w tym zwłaszcza turystyczne na całe terytorium Malty, w związku z dynamicznym przyrostem nowych zakażeń koronawirusem - ogłoszono w oficjalnym komunikacie.

Wakacje. Źródło: Youtube
Wakacje. Źródło: Youtube
Wakacje. Źródło: Youtube

Najbliższe wyjazdy zagraniczne pod znakiem zapytania. Najpopularniejsze wśród Polaków destynacje na liście zakazanych

Na liście destynacji, które są zakazane znalazło się o wiele więcej Popularny wśród Polaków destynacji. Niemożliwe jest podróżowanie do takich krajów jak np. Czarnogóra, Chile czy Armenia oraz Stany Zjednoczone.

- Aktualizacja ostrzeżenia dla podróżujących na #Malta. MSZ odradza podróże, które nie są konieczne, w tym zwłaszcza turystyczne na całe terytorium kraju, w związku z dynamicznym przyrostem nowych zakażeń #Covid_19 - przekazano za pośrednictwem konta Polak za granicą na Twitterze.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejny rekord zakażeń koronawirusem. Co na to Ministerstwo Zdrowia? „Nie mamy dużych ognisk”

O tym się mówi w Polsce: Wicepremier zdrowia Waldemar Kraska zapowiada Polakom przykre konsekwencje. Poważne zmiany wchodzą od 21 sierpnia bieżącego roku. O co chodzi