"Nasz nowy dom" już we wrześniu powraca na ekrany. Ulubiony program Polaków emitowany będzie od 2 września we wtorki oraz czwartki na kanale Polsat. Będzie to już 200 wyremontowany przez ekipę budynek.

"Nasz nowy dom" od września na ekranach

Jednym z uczestników najnowszej edycji programu będzie ośmioletni Kajetan, który wraz z babcią i mamą mieszka w mającym ponad sto lat domu. Dom, w którym mieszka rodzina był w opłakanym stanie.

Katarzyna Dowbor/screen Instagram
Katarzyna Dowbor/screen Instagram
Katarzyna Dowbor/screen Instagram

Kajetan jest bardzo wrażliwym dzieckiem, które ciężko znosi zmiany. Dlatego też Martyna zadbała o chłopca pozostawiając w domu elementy starego budynku po to, by ośmiolatek czul się jak najbardziej komfortowo.

"Nasz nowy dom" to nie tylko szczęśliwe zakończenia. Okazuje się, ze jedna z uczestniczek padła zazdrością jednego z sasiadow, który podpalił jej nowo wyremontowany dom. Historia tak poruszyła Katarzynę Dowbor, ze postanowiła jej pomoc jeszcze raz.

- To po pierwsze decyzja pani Beaty, a po drugie Polsatu, bo to właśnie stacja daje pieniądze na remonty, które potrzebują odpowiedniego finansowania. Z tego co wiem, nasza pani producent prowadzi już rozmowy z władzami stacji. Polsat jest bardzo przejęty tą tragiczną sytuacją i zdecydowany na to, by pomagać. Pomóc raz i nie podać później tym osobom ręki byłoby nietaktem. Czujemy się za te rodziny odpowiedzialni i chcielibyśmy dla nich jak najlepiej, bo na to zasługują - mówiła Katarzyna Dowbor w "Plejadzie".

Katarzyna Dowbor. Źródło: telemagazyn.pl
Katarzyna Dowbor. Źródło: telemagazyn.pl
Katarzyna Dowbor. Źródło: telemagazyn.pl

Przypomnij sobie o… PRZEZ PONAD 20 LAT UDAWAŁA LEKARKĘ. SERYJNA OSZUSTKA USŁYSZAŁA ZARZUTY. PRACOWAŁA DLA PAŃSTWOWEJ SŁUŻBY ZDROWIA

Jak informował portal Życie: MAŁOPOLSKA: SANEPID OPUBLIKOWAŁ DANE DOTYCZĄCE ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. W KRAKOWIE SYTUACJA JEST CORAZ GORSZA

Portal Życie pisał również o… SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA POMOC? MINISTERSTWO ZDECYDOWAŁO SIĘ NA POWAŻNE KROKI. O CO DOKŁADNIE CHODZI