Istnieją trzy liczby, które mogą wiele powiedzieć o tym, co czeka daną osobę w przyszłości, a także o jej charakterze. Te liczby są podzielone na parzyste i nieparzyste.

Jednak porozmawiajmy o wszystkim po kolei. Data urodzenia Czy urodziłeś się w nieparzystym dniu, miesiącu i roku? Och, jakie interesujące życie cię czeka, jeśli wierzysz w numerologię.

Każdy stosunek liczb, ich kombinacja ma określone znaczenie na przyszłość. Obliczanie kombinacji Najpierw obliczmy liczby odpowiadające dacie urodzenia. Na przykład osoba urodziła się 24.04.1989 r. : Dodajemy liczby urodzin: 2 + 4 = 6.

Następnie miesiąc urodzenia: 0 + 4 = 4 I wreszcie rok urodzenia: 1 + 9 + 8 + 9 = 27. 2 + 7 = 9. Tak więc kombinacja wygląda następująco: 6.4.9. A więc parzyste-parzyste-nieparzyste. Kombinacje od pierwszej do czwartej Łącznie jest osiem kombinacji.

Zacznijmy od pierwszej połowy: Kombinacja nr 1. Dziwne, dziwne, dziwne. Osoby urodzone pod taką liczbą są bardzo wrażliwe na poziomie emocjonalnym. Trudno im zachować równowagę emocjonalną, ciężar własnych uczuć często uniemożliwia im dążenie do celu.

Jednocześnie ludzie z kombinacji nr 1 są bardzo otwarci i szczerzy. Doskonale wiedzą, czym jest współczucie, wiedzą, jak pomagać i prowadzić bliźniego prawdziwą ścieżką. Ci ludzie to marzyciele. Rutynowa praca i praktyczność nie są ich mocnymi stronami. Numer kombinacji 2. Dziwne, nieparzyste, parzyste.

Zachowaj ciszę, chowaj się i chowaj ... Cisza jest złotem dla ludzi z tym połączeniem. Jeśli takie osoby zaczynają mówić, stają się bardzo bezbronne. I od razu pojawią się tacy, którzy chcą zepchnąć osobę z właściwej ścieżki, zająć jego miejsce na drabinie kariery lub po prostu skrzywdzić. Cisza jest kluczem do sukcesu tej kombinacji.

Ponadto ludzie tego typu są niezwykle emocjonalni. Często kierują nimi emocje. Do realizacji tego połączenia przyczynia się twórczość artystyczna. Numer kombinacji 3. Odd-Even-Odd Są to ludzie, którzy mają wszystkie cechy potrzebne do dobrego życia. Są zdecydowani, celowi i zawsze realizują swoje plany.

Ludzie z taką kombinacją liczb z reguły są doskonałymi liderami, architektami i wynalazcami. Numer kombinacji 4. Nawet-dziwne-dziwne Och, poczucia własnej wartości takich osób można tylko pozazdrościć. Uważają się za utalentowanych we wszystkich branżach i tak naprawdę nie ma dziedziny działalności, w której ci ludzie nie spróbowaliby siebie.

Ponadto ludzie z tą kombinacją są podatni na różne mistyczne nauki. Jednak mimo to większość z nich to ludzie racjonalni i rozumieją, że mistycyzm jest mistycyzmem i nikt nie anulował wartości materialnych. Kombinacje od piątej do ósmej Wszyscy dowiedzieli się o pierwszych czterech. Pozostaje dowiedzieć się, co kryje się pod kombinacjami nr 5-8. Numer kombinacji 5. Nieparzyste-Parzyste-Parzyste.

Osoby, których data urodzenia jest związana z tą kombinacją, są niezwykle powściągliwe. Wydaje się, że nigdy nie mają złego humoru, można zazdrościć cierpliwości, a urodzili się z uśmiechem na twarzy. W rzeczywistości wywołanie gniewnej reakcji takich ludzi wymaga dużo pracy.

Osoby urodzone w kombinacji nr 5 to prawdziwi „technicy”. Matematyka, chemia, fizyka — to ich mocna strona. Takie osobowości są doskonałymi ekonomistami, księgowymi, biologami itp. Jeśli chodzi o przyjaźń, to ze względu na ich izolację trudno jest takim ludziom nawiązywać nowe znajomości.

Numer kombinacji 6. Parzyste-nieparzyste-parzyste. Na zewnątrz osoby urodzone w kombinacji nr 6 wydają się zimne i niedostępne. Ten chłód pomaga im szybko i kompetentnie reagować w najtrudniejszych sytuacjach.

A w komunikacji z krewnymi, przyjaciółmi i współpracownikami — lepiej nie znajdować osoby. W pracy ludzie z tą kombinacją są wysoko cenieni. Są zorganizowani, zawsze mają możliwość rozwiązania konkretnego problemu, potrafią subtelnie i pięknie przekonać innych. Numer kombinacji 7. Parzyste-parzyste-dziwne. Powołaniem tych ludzi jest niesienie pomocy bliźniemu.

W pełni realizują się, stając się lekarzami, psychiatrami lub psychologami. Osoby z kombinacją nr 7 nie mają rozróżnienia między starymi przyjaciółmi a kiwającymi głowami znajomych.

Jeśli któryś z nich potrzebuje pomocy, „siódemki” zawsze ją zapewnią. Tacy ludzie mają bardzo szerokie perspektywy, a wielu ma również dobre wykształcenie, które pomaga im osiągnąć życiowy sukces.

Numer kombinacji 8. Nawet-nawet-nawet. Ci ludzie stąpają po ziemi, wcale ich nie interesuje kreatywność. Zwykle sukces osiąga się w zawodach związanych z precyzją. G8 to znakomici inżynierowie, nauczyciele chemii, fizyki czy matematyki.

Przyjaciele wiedzą, że lepiej nie wyciągać ludzi tą kombinacją z ich własnego świata. Chętnie spędzą czas w domu, we własnej daczy lub na spacer po lesie, niż pójdą do kawiarni, dyskoteki i innych miejsc rozrywki. Z reguły „ósemki” nie mają szczęścia w małżeństwie. I wielu na ogół woli samotne życie od rodzinnych radości.

Przypomnij sobie o… POMORZE: KORONAWIRUS NIE ODPUSZCZA. ZAGROŻENIE POJAWIENIEM SIĘ ŻÓŁTYCH STREF

Jak informował portal Życie: HALINA FRĄCKOWIAK PRZYJAŹNIŁA SIĘ Z ANNĄ JANTAR. PIOSENKARKA ZDOBYŁA SIĘ NA ODWAGĘ I WYZNAŁA WAŻNY SEKRET NA TEMAT PRZYJACIÓŁKI

Portal Życie pisał również o… IMGW PILNIE OSTRZEGA POLAKÓW. NADCHODZI GROŹNA DLA ZDROWIA FALA UPAŁÓW. WAŻNE INFORMACJE