„Sanatorium miłości” to program, który niezwykle interesuje widzów. Przyciąga wielu fanów przed ekrany w każdy niedzielny wieczór.

Telewizja Polska swoim nowym formatem trafia do szerokiego grona odbiorców. Szacuje się, że każdy odcinek „Sanatorium miłości” ogląda około 3,5 miliona osób.

Program ma bardzo proste zasady – grupa seniorów stara się znaleźć swoją miłość. Ich perypetie można oglądać co niedzielę na antenie TVP1. Wśród uczestników znajdują się prawdziwe gwiazdy, ale są również osoby, które wolą się trzymać na uboczu.

"Sanatorium miłości". Źródło: telemagazyn.pl
"Sanatorium miłości". Źródło: telemagazyn.pl
"Sanatorium miłości". Źródło: telemagazyn.pl

Władek Balicki w związku z inną uczestniczką „Sanatorium miłości”

Władek Balicki jak do tej pory większego szczęścia w miłości. Podczas odcinka wspominającego, uczestnik „Sanatorium” opowiedział Marcie Manowskiej o swoim uczuciowym rozczarowaniu. Okazuje się, że był już wcześniej w związku z pewną Wiesią, niestety ich drogi się rozeszły.

- Spędziliśmy urocze chwile, ale to definitywny koniec. Są sprawy, które wymagają natychmiastowych decyzji. Życzę Wiesi wszystkiego dobrego.

Jak się jednak okazuje Władek długo nie był samotny. Uczestnik odnalazł nową miłość. Mężczyzna zaczął nawiązywać relacje z jedna z uczestniczek poprzedniego sezonu „Sanatorium” – Wiesławą Kwiatek!

Wiesława Kwiatek
Wiesława Kwiatek
Wiesława Kwiatek

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY