Sanepid poszukuje osób podróżujących jednym z PKS-ów, który wyruszył ostatnio z Białegostoku. U jednego z pasażerów wykryto koronawirusa. Chodzi o bus, który kursuje na trasie Białystok - Bielsk Podlaski. Zarażony pasażer podróżował nim 13 sierpnia 2020 roku.

Koronawirus może wywołać epidemie innych chorób? / ifpnews.com
Koronawirus może wywołać epidemie innych chorób? / ifpnews.com

PKS Białystok - Bielsk Podlaski. Sanepid poszukuje podróżujących

Bielski sanepid poszukuje pasażerów podróżujących PKS-em na trasie Białystok - Bielsk Podlaski. Wśród pasażerów podróżujących tą trasa 13 sierpnia 2020 roku, znajdowała się osoba zarażona koronawirusem. Wszyscy poruszający się tego dnia PKS-em, koniecznie musza zgłosić się do sanepidu z Bielska Podlaskiego.

Pasażer zdemolował autobus/ ekoszalin.pl
Pasażer zdemolował autobus/ ekoszalin.pl

- Apelujemy do osób, które podróżowały 13 sierpnia 2020 roku autobusem PKS Nova na trasie Białystok - Bielsk Podlaski o koło godz. 19:00. W autobusie tym podróżowała również osoba zakażona Covid-19. Prosimy o kontakt ze stacją powiatową w Bielsku Podlaskim, ewentualnie ze stacjami odpowiednimi do miejsca zamieszkania. Chodzi tutaj o nasze zdrowie i o zdrowie naszego społeczeństwa - przekazała kierowniczka oddziału sanitarnego z Powiatowej Stacji Sanepidu w Bielsku Podlaskim Ewa Tarasiuk.

Jak informował portal "Życie": DANUTA WAŁĘSA POKUSIŁA SIĘ O NAPRAWDĘ MOCNY KOMENTARZ, NIE MIAŁA LITOŚCI. BYŁA PIERWSZA DAMA WSPOMNIAŁA CZASY PREZYDENTURY LECHA WAŁĘSY