Para żyła szczęśliwie, wychowując małą córkę Alice, ale myśląc o drugim dziecku. Oksana i Siergiej chcieli chłopca, brata dla dziewczynki.

Kiedy kobieta zaszła w ciążę, mężczyzna był w siódmym niebie ze szczęścia.

Na pierwszym USG usłyszano grzmot na czystym niebie. Lekarz powiedział parze, że będą mieli pięcioro dzieci. Oksana i Serhiy byli początkowo zszokowani tą wiadomością i myśleli, że to pomyłka. Jednak nie było błędu, lekarz potwierdził wynik.

Fakt, że kobieta rozwija jednocześnie 5 embrionów, był zaskoczeniem dla całego szpitala, a potem całego miasta. W końcu szansa narodzin pięciorga dzieci na raz wynosi 1:85 mln.

Jednak w takiej ciąży istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektóre zarodki przyjmą pożywienie od innych. Dlatego lekarze zasugerowali, że Oksana i Sergiej poddają się redukcji. Ta procedura, która obejmuje usunięcie zarodka, pomogłaby innym w pełnym rozwoju.

Oksana, będąc wierzącą, stanowczo odmówiła takiej procedury. Wierzyła, że ​​nie można ingerować w to, co dał sam Bóg. Kobieta była zdeterminowana, aby urodzić jak najwięcej dzieci.

Mąż nie podzielił decyzji żony i zostawił ją tego samego dnia. Po chwili jednak wrócił, mówiąc Oksanie, że pomoże jej we wszystkim. Dotrzymał słowa przed narodzinami. Siergiej wspierał swoją żonę we wszystkim. Pomagał i zawsze tam był.

Wraz z pojawieniem się pięciu maluzków, władze zdecydowały się pomóc na poziomie administracji miasta. I dali parze i ich szóstce dzieci sześciopokojowe mieszkanie.

Zaczęły się niekończące się dni i nieprzespane noce. Czasami trudno jest poradzić sobie z jednym dzieckiem, a co dopiero pięcioma noworodkami. Czasami nie ma wolnych minut na zarezerwowanie czasu dla siebie. Jednak Sergiej początkowo radził sobie i wspierał Oksanę we wszystkim i pomagał jej.

Mąż wystarczył tylko na 6 miesięcy. Powtarzał, że jest zmęczony, że potrzebuje przerwy od życia rodzinnego. Dlatego Siergiej mógł sobie pozwolić na wieczorną grę czołgami. Jeśli chodzi o porę nocną, mężczyzna powiedział, że musi spać.

W tym czasie Oksana prawie nie spała, cały czas opiekując się dziećmi. W końcu samo nakarmienie wszystkich i kupienie niezbędnych produktów zajęło dużo czasu. W nocy młoda matka bardzo mało spała. Miała jednak małe dzieci, które wymagały stałej uwagi i opieki. Dlatego nie narzekała i nigdy tego nie robiła.

Kiedy dzieci miały sześć miesięcy, Sergiej ponownie opuścił rodzinę. Tylko tym razem jego odejście było ostateczne. Mężczyzna natychmiast złożył pozew o rozwód. Najbardziej zaskakujące jest to, że Sergiej kategorycznie odmówił wypłacenia alimentów wszystkim swoim dzieciom. Wyjaśnił swoje zachowanie, mówiąc, że nie ma środków finansowych na pomoc dzieciom z powodu obrażeń.

Tylko Siergiej nie potrafił wyjaśnić, że nigdy nie przychodził tylko po to, żeby zobaczyć ich dzieci i nigdy nie pytał, jak się czują. Mężczyzna nie wytrzymał takiej próby i postanowił po prostu uciec.

Jak dziś Oksana żyje sama z sześciorgiem dzieci w ramionach? Jest zawsze zajęta, nie ma czasu na odpoczynek i płacz nad swoim losem. W końcu rano musi zabrać wszystkie dzieci do przedszkola. Aby to zrobić, kobieta otrzymała minibus. Otrzymała prawo jazdy. Oczywiście ułatwia jej to zabranie dzieci we właściwe miejsce.

Świat nie jest pozbawiony dobrych ludzi. Sąsiedzi, mieszkańcy miasta i po prostu troskliwi ludzie zaczęli pomagać samotnej matce z wieloma dziećmi. Aby to zrobić, utworzono nawet specjalny fundusz pomocy. Każdy mógł pomóc Oksanie i jej dzieciom.

Sama Oksana nie siedziała bezczynnie. Założyła blog w Internecie, na którym opowiada i pokazuje codzienne życie swojej rodziny. Zainteresowanie pięcioraczkami jest dość duże. Dlatego nie jest zaskakujące, że Oksana ma ponad sto tysięcy subskrybentów.

Oksana i jej chłopaki są często zapraszani do sesji zdjęciowych i robienia zdjęć do celów reklamowych. Kobieta zgadza się, bo musi z czegoś żyć. Więc Oksana zabezpiecza swoją dużą rodzinę i nie potrzebuje pieniędzy.

Życzę tej odważnej kobiecie dobrego zdrowia, dużo siły, cierpliwości i zwykłego szczęścia. W końcu nie zerwała ze zdradą męża, ale zrzuciła całą odpowiedzialność za życie swoich dzieci na własne delikatne kobiece ramiona. Co do Siergieja, jak mówią, Bóg jest jego sędzią.

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO ZDROWIA ZDECYDOWAŁO SIĘ NA POWAŻNE ZMIANY. POLACY SĄ ZASKOCZENI TAK POWAŻNYM OŚWIADCZENIEM

Przypomnij sobie: GOŚCIE KOLEJNEGO WESELA ZAKAŻENI KORONAWIRUSEM. CZY ORGANIZOWANIE TAKICH IMPREZ JEST TERAZ NA PEWNO BEZPIECZNE

Portal "Życie" pisał również: TRUDNE CHWILE NAD BAŁTYKIEM. JEDEN Z PLAŻOWICZÓW ODKRYŁ COŚ, CZEGO NIKT NIE CHCIAŁBY ZOBACZYĆ