Ślub to najpiękniejszy moment w życiu państwa młodych. Niezapomniane chwile przeżywają w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, starają się o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a goście zadowoleni.

Ceremonia często nabiera wzruszającego charakteru. Niegdyś organizowano bardziej przaśne, swojskie wesela, teraz jednak często są one przygotowane w bardziej uroczysty i oficjalny sposób, a zdarzenia z samej ceremonii ślubu – wyglądają wręcz bajecznie.

W tym przypadku również mowa o ślubie jak z bajki... a przynajmniej takim wydawał się być przez pierwsze kilka sekund. Jednak nagranie, na pozór zwykłe, już po chwili zmienia swój charakter. Okazuje się, że to nie jest zwykła pamiątka z ceremonii.

Ślub. Źródło: Youtube
Ślub. Źródło: Youtube

Poruszające nagranie ze ślubu

Wielu z nas marzy o tym, by w końcu znaleźć tę drugą połówkę i stanąć na ślubnym kobiercu, w ten sposób przypieczętowując swą miłość. Nie każdemu udaje się jednak zrealizować ten cel. Czasami zdarza się jednak, że ślub, zamiast być dla nas początkiem nowej, pełnej szczęścia życiowej drogi, okazuje się koszmarem.

Nagranie z ceremonii, które znalazło się w serwisie YouTube, wzbudziło wiele emocji. To zwrócenie uwagi na ważny problem, o którym większość z nas nawet nie myśli.

Jak podaje Pikio, wideo opublikował UNICEF. Niecałe 2 minuty filmu mogą doprowadzić do łez. Pierwsze sekundy filmu są piękne – jest na nich niesamowicie piękna panna młoda, w trakcie przygotowań do ślubu. Pomagają jej w nich bliscy, jednak… panna młoda to wciąż dziecko.

Następnie okazuje się, że pan młody to mężczyzna starszy o co najmniej kilkanaście lat. Ten ślub nie odbędzie się z wyboru obojga, których połączyła miłość. Nie każdy przyjmuje do wiadomości to, że w dalszym ciągu, choć nie w naszym najbliższym otoczeniu, odbywają się śluby przymusowe – małe dziewczynki wychodzą za dorosłych, dużo starszych mężczyzn.

Stąd prosta droga do koszmaru – stają się niewolnicami mężów, którzy całkowicie je kontrolują i gnębią psychicznie i fizycznie.

Wideo ma już ponad 8 milionów wyświetleń i budzi bardzo silne emocje. Niestety, tym razem to nie jest tylko film – wciąż dochodzi do takich procederów i nie są to odosobnione przypadki.

Przypomnij sobie o… UOKIK WYDAŁ PILNY APEL. CHODZI O DZIECI. O CO POSZŁO

Jak informował portal Życie: RESORT ZDROWIA OGŁOSIŁ BARDZO ZŁĄ WIADOMOŚĆ DLA WIELU POLAKÓW. W MEDIACH ZAWRZAŁO. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… AGNIESZKA CHYLIŃSKA PRZEZ LATA NIE UMIAŁA SIĘ ZDOBYĆ NA WYZNANIE. GDY POWIEDZIAŁA PRAWDĘ, WSZYSCY OTWORZYLI USTA ZE ZDUMIENIA