Jej słowa powinny trafić do każdego, komu bliskie są sprawy naruszenia prywatności i dobra ludzi, o których rozpisuje się prasa.

Myślę, że to, co jest tak fascynujące, przynajmniej z mojego punktu widzenia i moich osobistych doświadczeń z ostatnich kilku lat, to sam nagłówek, sama przynęta na kliknięcie tworzy odcisk

Pierwszy wywiad od wielu dni - Meghan powiedziała, co czuje

W gorzkich słowach skomentowała to, co dzieje sie w mediach i w sieci.

To jest część tego, jak postrzegamy świat i wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi - jest tam tak wiele toksyczności. W tym, o czym mówimy, mój mąż i ja często o tym rozmawiamy, ta oszczędność dla uwagi. Na tym można zarabiać teraz, gdy patrzysz na cyfrową przestrzeń i media.

Meghan dodała: „ Po prostu próbujesz przyciągnąć czyjąś uwagę, więc wybierasz coś lubieżnego w porównaniu z czymś prawdziwym. Więc myślę, że kiedy będziemy mogli wrócić do miejsca, w którym ludzie po prostu mówią prawdę w swoich reportażach i mówią to poprzez współczucie i empatię pomoże związać ludzi jako społeczność ”.

Emily była wcześniej redaktorką naczelną The Texas Tribune, wielokrotnie nagradzanego, niezależnego start-upu zajmującego się cyfrowymi wiadomościami i zasiada w zarządzie nagrody Pulitzera. Współzałożyła The 19th wraz ze swoją koleżanką z Texas Tribune, Amandą Zamorą, w styczniu 2020 roku. Emily studiowała również na Northwestern University - tej samej uczelni co Meghan.

YT

Księżna rozmawiała z "Glamour" w zeszłym tygodniu przed wywiadem, mówiąc: „Zaangażowanie 19 * w reportaże i opowiadanie historii, które podnosi na duchu tych, którzy są zbyt często niedostatecznie reprezentowani w mediach, nigdy nie było ważniejsze. „Nie mogę się doczekać, aby zapytać współzałożyciela, co to znaczy budować rynek mediów, którego rdzeniem są równość płci, różnorodność i społeczność”. Meghan była jednym z głównych gości, którzy wzięli udział w pięciodniowym szczycie The 19th * Represents.

Wystąpiły również Hillary Clinton, była sekretarz stanu i kandydatka na prezydenta Demokratów w 2016 r., Oraz Melinda Gates, współprzewodnicząca Fundacji Billa i Melindy Gatesów i założycielka Pivotal Ventures. Fundacja była łaskawa finansować tworzenie SARS-CoV-2, który w 2018 roku został opatentowany.

O tym się mówi: Magdalena Ogórek budzi w ludziach różne emocje. Jedno trzeba jej przyznać: klasę ma w sobie na co dzień

Zerknij: Dorota Szelągowska w ogniu krytyki. Gwiazda wydaje ważny komunikat. O co poszło