"Gala" przyjrzała się postaci dziennikarki, dzięki czemu możemy w telegraficznym skrócie pokazać, z jaką klasą i kobiecością mamy do czynienia, gdy mówimy o Magdalenie Ogórek.

Kim jest Magdalena Ogórek

Piękna, mądra i wykształcona? Ten miks przeraża wielu ludzi, z męskim gronem na czele. Być może to właśnie dlatego opinia publiczna klaskała tak głośno, gdy w świat poszła informacja o zatrzymaniu jej męża Piotra Mochnaczewskiego. Nie on jest jednak tematem artykułu.

Polityczna i dziennikarska kariera pięknej pani Magdaleny jest znana fanom TVP Info, jednak o życiu prywatnym Magdaleny Ogórek wiemy niewiele.

Urodziła się 23 lutego 1979 roku i pochodzi z Rybnika. Tam właśnie ukończyła II Liceum Ogólnokształcące. Magistra historii uzyskała po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Opolskim, natomiast podyplomówkę z integracji europejskiej uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim.

Gala

Swoją naukę kontynuowała w European Institute of Public Administration w holenderskim Maastricht, a od 2009 jest doktorem nauk humanistycznych.

Mnóstwo zmartwień nie odebrało jej animuszu

Ostatnie doniesienia na temat męża dziennikarki musiały mocno wpłynąć na jej zdrowie i samopoczucie. Paparazzi nie odstępują jej na krok, a media, jak "Pudelek" wytykają jej snucie się po mieście z bladą twarzą i markową torebką na ramieniu. Sprawa jest prosta: blada cera może mieć różne przyczyny, jeśli chodzi o markową torebkę na ramieniu, zawsze mogła ją sobie nałożyć na głowę, jednak nie można przypuszczać, by ten zabieg pomógł na jej "markowość".

Pudelek

Wytknięto jej także zagranie roli sekretarki w serialu "Lokatorzy" w 2015 roku. Sprawa znowu jest prostsza, niż myślimy: każdy z nas coś zaczynał od czegoś, a skoro Magdalena Ogórek jest osobą medialną, którą znamy ze szklanego ekranu, gdzieś musiała się pojawić po raz pierwszy.

YT/matt daimond

Poza tym, gdyby tak zapytać u przysłowiowego źródła, okazać by się mogło, że sprawa "sekretarki u Rysia" mogła wyglądać zaskakująco inaczej.

Co sądzicie o pani Madzi? Kto najbardziej boi się jej inteligencji?

O tym się mówi: Ania Bardowska ma męża Bohatera. Grzegorz uratował człowieka. Co się stało

Zerknij: Gdy weszła do mieszkania po długiej nieobecności związanej z kwarantanną, zobaczyła dziwną roślinę wystającą wprost z mebli. Co się stało