Jak podaje "Pikio",nadal ciężko uwierzyć, że minęło 16 lat, odkąd nie ma z nami Darii Trafankowskiej. Coraz mniej jest takich ludzi na Ziemi. Jak wyznali jej przyjaciele, aktorka, mimo tego, że przez większość życia zmagała się z problemami finansowymi, nie odwróciła się od nikogo i nikomu nie odmówiła pomocnej dłoni.

Serialowa siostra oddziałowa zapadła w pamięci wszystkich

YT

To surowa, wymagająca, ale niezwykle dobra osoba. Grając ją przez lata na planie serialu "Na dobre i na złe", mogła odczuć, jak z tygodnia na tydzień jej życie się zmienia. Sama przyznała, że ten serial ma na jej życie ogromny wpływ. Jak stwierdziła, dzięki roli w serialu mogła odbic się od dna.

W pewnym momencie, jej ukochany mąż rozstał się z nią i związał się z jej młodszą koleżanką z planu, Małgorzatą Foremniak. Kilka lat trwała ta dziwna sytuacja, w której musiała strzymać nerwy na wodzy, pojawiając się w scenach z kobietą, do której odszedł jej mąż.

YT

Syna Wita wychowywała samotnie. Nigdy jednak nie dała po sobie poznać, że jej serce krwawi, mało tego - do końca przyjaźniła się zarówno z byłym mężem, jak i jego nową żoną.

Po jej śmierci, w uroczystościach pogrzebowych w kościele św. Karola Boromeusza uczestniczył syn aktorki Wit, jej były mąż - reżyser Waldemar Dziki, a także najbliższa rodzina i przyjaciele.

YT

Aktor Krzysztof Kumor wygłosił wówczas mowę pożegnalną.

To, że była pełna pomysłów i wewnętrznego światła sprawiało, że słuchało się jej z zaciekawieniem i przyjemnością.

Cieszyłem się, że zdobyła popularność, grając w telenoweli 'Na dobre i na złe'. Banalną postać pielęgniarki oddziałowej potrafiła tak nasycić swoją osobowością, że miliony ludzi ją pokochały. Szkoda tylko, że ta popularność przyszła tak późno i przyćmiła nieco dokonania Darii w teatrze, filmie i telewizji. My, którzy mieliśmy szczęście z nią pracować, nigdy ich nie zapomnimy.

Widok jej grobu wprost łamie serce.

YT

Spoczęła na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.

Wikipedia

Co sądzisz o stanie obelisku?

O tym się mówi: Zaginiony Vlad Shchur wciąż się nie odnalazł. Bliscy na mediach społecznościowych błagają o pomoc w odnalezieniu mężczyzny

Zerknij: Nigdy nie stracili nadziei. Odnaleźli porwanego syna po 32 latach! Wzruszająca historia