Wciąż jest poszukiwany zaginiony w nocy z 12 na 13 czerwca, 23-letni Ukrainiec mieszkający we Wrocławiu, Vlad Shchur.

Zaginiony w ostatnim dniu, w którym był widziany, ubrany był w jasne jeansy, a także ciemnoszary t-shirt Tommy Hilfiger. Jest szczupłej budowy ciała, waży około 60 kg, ma 176 cm wzrostu, a znakiem szczególnym u Vlada jest charakterystyczny "orli" nos.

Życie Polska

Bliscy i znajomi zaginionego błagają o pomoc na mediach społecznościowych

FB

Będziemy wdzięczni WOLONTARIUSZOM za pomoc w znalezieniu syna! Każdy, kto mógł być świadkiem lub świadkiem wydarzeń z 12-13 czerwca na terenie klubu Wyspa Tamca,(Wrocław) zostanie poproszony o udzielenie odpowiedzi. W tym okresie zaginął młody mężczyzna w wieku 23 lat, którego nie odnaleziono do chwili obecnej. Każdy, kto ma jakieś informacje, ogromną prośbę o kontakt Denisem +48791490146 lub +48534475916 Maszą. Być może to twoje informacje mogą uratować osobę. Nie bądź obojętny na smutek bliźniego. Znaki szczególne: - wysokość 176 cm; - waga 60 kg, szczupła budowa - Brązowe oczy; - nos orli; - wiele pieprzyków. W chwili zniknięcia miał na sobie ciemnoszarą koszulkę i dżinsy. Proszę, kto widział Vlada lub wie o jego miejscu pobytu, zadzwoń do rodziny !!

Pamiętajmy, żeby podczas rozmowy z bliskimi wziąć pod uwagę różnice językowe. Ci ludzie są w głębokiej rozpaczy, więc jeśli wiesz cokolwiek o losie Vlada, odezwij się pod podane numery kontaktowe!

O tym pisaliśmy: Zaginął bez śladu, zostały po nim tylko buty i telefon. Bliscy młodego mężczyzny apelują do każdego, kto jest w stanie pomóc

Zerknij: Nowa edycja programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy o nowych uczestnikach