Jak podaje "Interia", program "Polnik szuka żony" już niedługo ponownie zacznie przyciągać przed telewizory fanów serii. Siódma edycja skrywa nowe sekrety, przygody i miłości. Kogo zobaczymy tym razem?

Prowadząca program Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy

Nie da się ukryć, że zaraz po wakacjach zacznie się emisja siódmej edycji ulubionego programu Polaków "Polnik szuka żony". Marta Manowska, która towarzyszy uczestnikom od samego początku, czyli od pierwszej edycji zdradziła, kogo tym razem zobaczymy w najnowszej z nich. "Polnik szuka żony" stał się kultowym programem, na który czekają Polacy. Gospodyni programu nie kryje wzruszenia i podekscytowania.

Ten program właśnie dlatego jest wyjątkowy, że on zawsze będzie inny (...). Myślę, że ta edycja będzie bardzo radosna, bardzo optymistyczna i bardzo energetyczna, bo tacy są nasi bohaterowie. Powracamy do kobiety w programie; to na pewno pokaże znowu zupełnie inne role, w jakich nasi bohaterowie - i kandydaci, i uczestnicy - będą funkcjonować. Każdy z naszych bohaterów jest wyjątkowy, jest osobnym światem i osobną osobowością.

Reżyser programu Konrad Smuga także opowiedział o tym, co niebawem ujrzymy na ekranach swoich telewizorów.

Prawda i szczerość to jest to, co chcemy tutaj pokazywać i o co staramy się dbać. Nie kreujemy sytuacji, nie zatrudniamy statystów. Stawiamy dwie kamery i pokazujemy ludzkie życie tak, jak ono wygląda. Pokazujemy prawdziwe ludzie uczucia i prawdziwe ludzkie emocje.

Na swoim profilu na Instagramie, Marta Manowska opublikowała śliczne zdjęcie z ciekawym jego opisem dotyczącym programu.

O tym pisaliśmy: Czy pierwsza komunia święta skończy się wizytą w sanepidzie? Parafia w jednej z polskich miejscowości poszukuje wszystkich uczestników mszy świętej

Zerknij: Bezdomny kot mógł stracić możliwość oddychania przez zbyt ciasną obróżkę, gdyby nie pracownicy jednej z polskich firm. Dali zwierzęciu nowe życie