Jak podaje "ZESTADIONU", Kamil Stoch cieszy się popularnością nie mniejszą, niż słąwa Roberta Lewandowskiego. Jego żona Ewa, podobnie, jak Ania Lewandowska, od dłuższego czasu spełnia się zawodowo. Kto wie, czym się zajmuje Ewa Bilan-Stoch?

Niezwykły talent

To bardzo cenne mieć u boku na całe życie kogoś dobrego i wrażliwego na piękno i sprawy społeczne. Kamil Stoch ma to szczęście, że jego żona, nie dość, że jest piękną kobietą, wykonuje zawód, którego efekty dają szczęście wielu ludziom.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Day 6 #babskierozmowy #babababie #paracetamol #strongwomen #africa #gdziechucknorrisniemoże #tambabydająradę #babapowinnasiedziecwdomu

Post udostępniony przez Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch)

Jej prace fotograficzne przedstawiają głównie sytuacje społeczne, a także uchwycone chwile z życia prywatnego. Oglądający je internauci są wprost zachwyceni!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Day 1 #geometriawykreslna #wieżaeiffla #widzicieto #summerinthecity #husbandonboard #babapowinnasiedziecwdomu

Post udostępniony przez Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch)

Fotografie Ewy Bilan-Stoch nie spotykają się z negatywnymi komentarzami, a sądząc po dość częstych i regularnych publikacjach, żona skoczka narciarskiego dość aktywnie działa na polu fotograficznym. Jak widać, fotografia wymaga ciągłej aktywności, obecności w różnych miejscach, o różnych porach. Efekty pracy Ewy są imponujące!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Day 4 #thursday #skoczniazpiórami #skijumping #planica #workworkwork #ksevenement #ifeelslovenia #babapowinnasiedziecwdomu

Post udostępniony przez Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch)

Jak się Wam podobają prace pani fotograf?

Nam pozostaje serdecznie pogratulować Kamilowi tak uzdolnionej żony!

O tym się mówi: Koronawirus w znanej sieci sklepów. Gdzie wykryto wirusa i czy to będzie kolejne ognisko koronawirusa

Zerknij: Henryka Krzywonos i jej potężna emerytura. Czym się Polsce zasłużyła gdańska tramwajarka