Początkowo myślała, że ​​dziecko należy po prostu wykąpać, ale to nie pomogło.

W ciągu kilku tygodni zapach tylko się pogarszał, a kobieta nie wiedziała, co robić. Dziecko kichnęło, nos miał zatkany, a jego smark był podejrzanie zielony i czerwony.

Po pierwszej wizycie u lekarza dziewczętom zdiagnozowano nieznany wirus i przepisano antybiotyki. Jednak objawy tylko się pogorszyły i dopiero na drugiej wizycie, 2 tygodnie później, lekarz zauważył coś dziwnego w nosie dziewczyny… I znalazła tam… kawałek gąbki (kuchennej).

„Zapach był tak niezrozumiały, a lekarze karmili córkę antybiotykami, chociaż musieli tylko wydostać kawałek gąbki pęsetą”.

W rzeczywistości może się to zdarzyć każdemu. Kiedy moja córka była w tym samym wieku co Akkuris, wepchnęła sobie do nosa małego lizaka i powiedziała: „Mamo, spójrz, pasuje mi do nosa!”.

Moje serce stanęło - nie wiedziałam, jak go stamtąd wyciągnąć! Radząc sobie z podekscytowaniem, pęseta weszła do akcji. Jednak dzieci są naprawdę bardzo interesujące w tym wieku i ciągle próbują włożyć wszystko do buzi lub nosa.

Jeśli więc Twoje dziecko ma problem, który wydaje się lekarzom niezrozumiały, zacznij myśleć nieszablonowo, szukaj nielogicznych powodów i ograniczaj dzieciom dostęp do małych, nawet tych najbardziej niebezpiecznych, przedmiotów.

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: OLIWIA BIENIUK WYGLĄDA NIEMAL IDENTYCZNIE, JAK JEJ MAMA. ANNA PRZYBYLSKA BYŁABY DUMNA Z CÓRKI

Portal "Życie" pisał również: JAKA NAPRAWDĘ JEST MAGDA GESSLER? PRAWDĘ NA TEMAT TEGO, JAK WSPÓŁPRACUJE SIĘ ZE ZNANĄ RESTAURATORKĄ WYZNAŁ STYLISTA KOBIETY