Na Internecie można znaleźć masę zdjęcia formacji chmur ukazujących wizerunki i postacie łudząco przypominające samego Jezusa. Niektórzy internauci twierdzą, że na jednym ze zdjęć widzą nawet oblicze Boga! Czy ty też widzisz Jezusa na tych zdjęciach?

Kiedy patrzysz w niebo, o czym często myślisz? Czy zastanawiasz się, jak mali jako ludzie jesteśmy w porównaniu z ogromnymi chmurami na niebie? A może zastanawiasz się, gdzie można spotkać Boga?

Chrystus może się nam ukazywać w różnych momentach życia, formach i sytuacjach. Choć może się to wydawać dziwaczne to siły wyższe często objawiają się właśnie w formacjach chmur, a przynajmniej ufają temu wyznawcy wielu religii. Wierzymy, że Jezus może objawić się w naszym życiu na wiele różnych sposobów.

fot. YouTube

Niesamowite zdjęcia formacji chmur robią furorę w Internecie. Naprawdę przypominają Boga?

Choć może się to wydawać niedorzeczne to można dostrzec dowody na istnienie Boga w chmurach!

Jezus może pojawić się jako pomocna dłoń w wielkiej potrzebie. Innym razem może ukazać się w postaci wizji, snów lub jako znak, które mają nas podtrzymywać na duchu.

fot. YouTube

Najbardziej niezwykłe jest jednak to, gdy Bóg ukazuje się w postaci zjawisk Matki Natury. Wiele z tych formacji chmur wygląda naprawdę niczym sam Bóg Ojciec, czy Jezus. Liczne zdjęcia, które można zobaczyć w Internecie wydają się to potwierdzać. Czy szukasz potwierdzenia istnienia Boga w świecie? Czasem wystarczy zadrzeć głowę i spojrzeć w niebo!

źródło: trendings.com

Jak informował portal "Życie": NOWE RESTRYKCJE NA POLSKICH WESELACH. ZASADY, KTÓRE MAJĄ ZOSTAĆ WPROWADZONE NIE UCIESZĄ MŁODYCH POLAKÓW, DZIADKOWIE MOGĄ MIEĆ ZAKAZ ZABAWY

Przypomnij sobie: SANEPID PILNIE POSZUKUJE UCZESTNIKÓW MSZY, MOGĄ BYĆ ZARAŻENI. W NABOŻEŃSTWIE BRAŁA UDZIAŁ OSOBA Z KORONAWIRUSEM

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, POSIADACZE PRAWA JAZDY NIE UNIKNĄ PEWNEGO OBOWIĄZKU. ZAPŁATA BĘDZIE OBLIGATORYJNA