Jak donosi "Super Express", powrót z Brukseli do Polski dla Donalda Tuska był nieocenionym szczęściem, gdyż teraz każdą wolną chwilę spędza z bliskimi, od których swego czasu odseparowany był a to długich dni.

Na blogu Kasi można znaleźć zdjęcia z ich rodzinnej wycieczki

Jak to zwykle bywa na rodzinnych wypadach, powstaje mnóstwo zdjęć upamiętniających niezapomniane chwile spędzone w doborowym towarzystwie. Tak też się stało na rodzinnej wycieczce rodziny Donalda tuska. Na blogu Kasi można zobaczyć, jak były premier bawi się w towarzystwie żony, syna z rodziną i córki, której towarzyszył też mąż i niespełna dwuletnia córeczka.

Jak tu odmówić córce Donalda Tuska talentu fotograficznego?!

makelifeeasier.pl

Niesamowicie ciepłe zdjęcie z plaży. Na pierwszym planie oznaki pysznego pikniku, relaksu i dziecięcej zabawy.

makelifeeasier.pl

Kasia na swoim blogu pisze:

Nareszcie udało nam się całą rodziną odwiedzić ZOO w Gdańsku. Nim skrytykujecie ideę Zoo samą w sobie musicie dowiedzieć się co nieco akurat o tym miejscu – nie ma tu zwierząt, które żyły kiedyś na wolności. Wszyscy podopieczni gdańskiego Zoo to zwierzęta, które albo urodziły się na terenie Zoo, albo zostały odebrane cyrkom i innym podobnym miejscom.

makelifeeasier.pl

Pod zdjęciem widnieje opis: "Szukamy hipopotamów". Ten czas, jaki można spędzić z rodziną jest momentem niezwykle cennym dla zabieganych jej członków. Wycieczka do ZOO był pomysłem wprost wyśmienitym.

Jak się Wam podoba fotograficzna sztuka Kasi?

O tym się mówi: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości

Zerknij też tutaj: Wieczór wyborczy już za nami. Pewien element stroju Agaty Dudy zwrócił uwagę wnikliwych widzów. O co chodzi

O tym pisaliśmy ostatnio: Tajemnice Papieża Franciszka powoli wychodzą na jaw. W międzyczasie poznajmy jego codzienność. Z czego zrezygnował Papież