Jak podaje "Plejada", Angela Levin, która napisała "Harry: Rozmowy z księciem w 2018 roku", pojawiła się w zeszły piątek w Royal Rota ITV i ujawniła, że ​​książę Sussex, lat 35, "ogromnie się zmienił'' od czasu ich pierwszego spotkania w ramach jej pracy.

Czy Harry odnalazł wolność"?

YT

Londyńska autorka powiedziała również, że Harry, który obecnie mieszka w rodzinnym mieście Meghan ze swoim synem Archiem, wydaje się skupiać na negatywach w swoim życiu, a nie na pozytywach. Angela odnosiła się do historii opublikowanych w bombowej biografii księcia i księżnej Sussex "Finding Freedom" - która zawiera nowe twierdzenia o napięciach między parą, a rodziną królewską. Przemawiając do gospodarza Chrisa Shipa, Angela powiedziała:

YT

„Harry bardzo się zmienił, odkąd go poznałam. Odkryłam, że był charyzmatyczny i miał królewski gwiezdny pył. „Był świetny w kontaktach z ludźmi, zwłaszcza jeśli byli fizycznie, emocjonalnie lub psychicznie uszkodzeni, miał w sobie psotny urok”. Chris zasugerował, że Harry nadal ma te cechy, ale Angela powiedziała, że ​​nie są one tak widoczne jak wcześniej, dodając: „Cóż, stał się trochę cieniem samego siebie”.

YT

Jej uwagi pojawiają się, gdy Rodzina Królewska powraca do bomby twierdzeń zawartych w biografii Sussexes Finding Freedom, wydanej w przyszłym tygodniu, która odsłania przepaść między parą a starszymi członkami The Firm. Książka napisana przez Omida Scobie i Carolyn Durant twierdzi, że stosunki między Sussexes i Cambridges stały się tak zaciekłe, że w marcu, kiedy Harry i Meghan oficjalnie zawiesili swoje tytuły HRH, pary prawie się nie odzywały.

Mówi się również, że królowa została „zaskoczona” ogłoszeniem „Megxit” Harry'ego i Meghan. Istnieją obawy, że publikacja książki może wywołać nowy rozłam w firmie. Ujawniając swoje przemyślenia na temat fragmentów biografii udostępnionych do tej pory, Angela powiedziała: „Kiedy czytasz książkę, zdajesz sobie sprawę z tego, jakie żale mają Meghan i Harry. To sięga kilku lat wstecz, jest absolutnie niezwykłe, prawda?

O tym się mówi: IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia. Pogoda znów da nam popalić

Zerknij: Lada dzień rząd cofnie ważny zakaz. Eksperci są wzburzeni, skutki mogą być opłakane