Czasami wystarczy miłość i dobroć - rzeczy, które są wystarczająco potężne, aby wywrócić życie człowieka do góry nogami. I dokładnie to wydarzyło się w tej historii.

Uzdrawiająca moc miłości

Niedawno strona na Facebooku "Humans of New York" podzieliła się serdeczną historią, która ma obecnie ponad 480 tysięcy reakcji i ponad 14 tysięcy komentarzy. Tę historię opowiedział mężczyzna, który wraz z bratem był w rodzinach zastępczych.

W tym poście mężczyzna opowiada o tym, jak kobieta, która ich adoptowała, okazała się prawdziwym bohaterem, który miał tyle miłości do ofiarowania, że ​​ta miłość była w stanie go uleczyć.

Facebook/Humans of New York

Ten mężczyzna i jego brat zostali przybranymi dziećmi w młodym wieku. Chociaż mężczyzna zauważa, że ​​jego brat miał dużo więcej szczęścia - trafił do rodziny Ripley. W międzyczasie drugi brat „przeszedł przez cztery różne domy w ciągu trzech lat, a każdy był gorszy od następnego”.

Od czasu do czasu Ripleys zabierali obu braci na lunch. Pewnego razu pani Ripley zauważyła, że ​​chłopiec miał blizny na całym ciele. Potem natychmiast zorganizowała, by chłopiec dołączył do ich rodziny.

"Ripley'owie sprawili, że poczułem się mile widziany w ich domu”

Gdyby zrobił coś złego, zastępcza mama tłumaczyła mu, dlaczego nie jest w porządku i dodawała: „Nigdzie się nie wybierasz. Ponieważ teraz należysz do nas ”. Niestety, wkrótce po tym, jak chłopiec stał się częścią rodziny, u pana Ripley zdiagnozowano raka, który odebrał go rodzinie. Pani Ripley była całkowicie zdruzgotana. Poza tym teraz została sama z dwójką przybranych dzieci.

„Nikt nie winiłby jej za to, że zabrała nas z powrotem”

Ale to nie to, co zrobiła. Kobieta zdecydowała się ostatecznie adoptować chłopców.

Potem przenieśli się do przyczepy o pojedynczej szerokości w Mississippi i tam kobieta wychowywała swoich chłopców. „Pracowała przy wszelkich dorywczych pracach, jakie mogła znaleźć. Nigdy nie mieliśmy dużo, ale chodziliśmy do kina. Mieliśmy wieczory z grami rodzinnymi. Zajmowała nas małą ligą i skautami”- pisze mężczyzna.

Pani Ripley zawsze znajdowała czas, aby przypomnieć chłopcom, że są silni, inteligentni i przystojni. W zeszłym roku ten mężczyzna doczekał się własnej córki, co sprawiło, że pomyślał o swojej przybranej mamie i zdał sobie sprawę, że każdy wybór, którego dokona, wpłynie na jej przyszłość.

A potem zaczął myśleć o swoim dzieciństwie i o tym, jak inne mogłoby być, gdyby nie został adoptowany przez tę cudowną kobietę. Mężczyzna zakończył swoją historię słowami: „I w jakiś sposób, pomimo całego jej smutku i złamanego serca, wlała we mnie wystarczająco dużo miłości, abym mógł się wyleczyć”.

Co sądzisz o poświęceniu kobiety? Znasz osobiście takie osoby?

O tym pisalismy: Jacek Kurski i jego syn zapowiadają pozew w sprawie córki Nowakowskiego. Na jaw wyszły oburzające fakty. O co chodzi

Zerknij: Wieczór wyborczy już za nami. Pewien element stroju Agaty Dudy zwrócił uwagę wnikliwych widzów. O co chodzi