Rodzice długo zastanawiali się, jak ich syn znalazł się na łóżku psa o imieniu Brutus.

Okazało się, że Finn czeka, aż w całym domu zgaśnie światło, po czym od razu realizuje plan ucieczki.

Dziecko ze smoczkiem w ustach wychodzi pracowicie z łóżeczka, chwyta pluszowego misia i prześcieradło i podchodzi do legowiska kolegi.

Chłopiec długo się grzebie, usiłując usiąść przy cierpliwym i dobrodusznym psie, aż wreszcie zasypia.

„Finn spał w swoim nowym dużym łóżeczku dopiero od miesiąca. Początkowo Brutus podszedł do niego, jakby nie pozwalając dziecku wstać z łóżka. Jednak potem sam Finn zaczął wstawać z łóżka i spać na podłodze. Brutus, oczywiście, też zaczął spać obok niego — wyjaśniła Paige.

Według kobiety, Brutus zobowiązał się zaopiekować się dzieckiem zaraz po jego urodzeniu. Już w czasie ciąży u dziecka zdiagnozowano wadę serca. Chłopiec zaraz po urodzeniu wymagał pilnej operacji.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dowiedzieliśmy się o tym, zanim się urodził, w przeciwnym razie nie byłoby go tu dzisiaj z nami” - powiedziała Paige.

„Finn przeszedł kilka zabiegów wspomagających zaraz po urodzeniu, aby poczekać na operację na otwartym sercu. Miał wtedy 11 dni i wykonał świetną robotę. Po 7 tygodniach, po kilku nieoczekiwanych komplikacjach i dodatkowych operacjach, w końcu zabraliśmy mojego syna do domu ”.

Po ich powrocie Brutus najwyraźniej zdecydował, że Finn potrzebuje stałego, ścisłego nadzoru i od tego czasu nie rozstał się z nim. Paige nie boi się agresji psa i całkowicie mu ufa.

„Nie martwię się, że Brutus się zdenerwuje, ponieważ jest cierpliwy i bardzo dobrze sprawdził się w innych sytuacjach. Kiedy Finn się na nim toczył i wspinał, wiedziałam, że to go nie rozzłości. Nigdy nie okazywał żadnych oznak agresji wobec ludzi, w przeciwnym razie ani Finn, ani żadne z dzieci nie zostałoby mu powierzone ”.

A oto podobna historia. Ukochana niania z ogonkiem ratuje dziecko przed lękiem przed samotnym zaśnięciem, chociaż większość łóżeczka zajmuje.

Przypomnij sobie o… NADCHODZĄ ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI WOŹNIAK - STARAK? PRZED GWIAZDĄ POJAWIŁA SIĘ NOWA SZANSA. FANI BĘDĄ ZACHWYCENI

Jak informował portal Życie: PRZYJACIEL PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA UJAWNIŁ JEGO TAJEMNICĘ, O KTÓREJ WIEDZIELI TYLKO NAJBLIŻSI. NIGDY WCZEŚNIEJ O TYM NIE MÓWIONO

Portal Życie pisał również o… TERESA LIPOWSKA W MOCNYM SŁOWACH O PORZUCENIU „M JAK MIŁOŚĆ”! AKTORKA ZDRADZIŁA, CO DZIEJE SIĘ W JEJ RODZINIE