Olga Aleksandra Sipowicz (Jackowska), znana szerszemu gronu jako Kora Jackowska, zmarła 2 lata temu. Została zapamiętana jako autorka tekstów, piosenkarka rockowa i wokalistka zespołu Maanam.

Jak zdążyła wyznać, od lat 90 skarżyła się na bóle brzucha, przez które była wielokrotnie diagnozowana i leczona. Potem okazało się, że powodem dolegliwości artystki był rozsiany rak jajnika z przerzutami.

Choć choroba odbierała jej siły, wciąż miała plany i marzenia. Chciała wrócić do pracy, spotykać się z fanami i tworzyć dla nich przeboje.

O Korze często wspomina jej wieloletni partner – Kamil Sipowicz. Historia miłości Kory i Kamila Sipowicza byłaby idealną fabułą filmu romantycznego. Para poznała się przypadkowo, a później ich kontakt urwał się na 10 lat.

Jakiś czas temu mężczyzna wydał książkę pt. „Miłość zaczyna się od miłości”, w której to opowiada o swojej długoletniej, trudnej relacji z piosenkarką.

Kora
Kora
Kora

Kamil Sipowicz ma nową partnerkę

Dziś Kamil Sipowicz jest już w kolejnej relacji. To, że wdowiec spotyka się z tajemniczą Sylwią, nie jest sekretem. Sam poinformował o swoim związku, zamieszczając w sieci następujący wpis:

–” Przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. (...) Sylwia i ja chcieliśmy podziękować tym z Państwa, którzy przysyłają nam przyjazne, czułe i budujące słowa.” – napisał na Facebooku.

Fani artystki sądzą, że wdowiec zbyt szybko wdał się w kolejną romantyczną relację. Podobne zdanie na temat nowego związku Sipowicza ma także przyjaciółka artystki. Hanna Bakuła uważa, że mężczyzna zbyt szybko wszedł w nowy związek.

Kamil Sipowicz. Źródło: Youtube
Kamil Sipowicz. Źródło: Youtube

Jak się okazuje innego zdania jest siostra Kory.

Anna Kubczak zdecydowała się na udzielenie wywiadu „Faktowi”, w którym to związek Sipowicza i 30-letniej Sylwii skomentowała następująco:

- Każdy ma jednak prawo do szczęścia. Samotność nie jest dobrym wyborem. Jego nowego związku nie oceniam krytycznie.

O tym się mówi: Nagranie z tej mszy świętej obiegło cały świat. Ksiądz podczas jej odprawiania ledwo uszedł z życiem. Co się stało