Elżbieta Romanowska to znana i uwielbiana przez wielu Polaków gwiazda telewizji. Największą sympatię zyskała dzięki roli w serialu Ranczo. Aktorka miała okazję ludzie nawet w jednym z najpopularniejszych tanecznych show jakim jest Taniec z gwiazdami. Niestety umiejętności taneczne nie przepadły wówczas do gustu widzom programu. Sytuacja była na tyle poważna, że aktorka rozważała nawet odejście z programu. Na szczęście nie poddała się i tanecznym krokiem razem z Rafałem Maserakiem dotarli nawet do finału. Mało tego, aktorka potrafi także świetnie śpiewać. Brała udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” a także „Jak oni śpiewają?”.Teraz przed aktorką rysują się kolejne wyzwania.

Ela Romanowska dostała własny program

Jak podaje Jastrząb Post, Ela Romanowska pojawi się już niedługo jako prowadząca najnowszego programu rozrywkowego. A okazuje się, że Telewizja Polska przygotowała pewną niespodziankę, która pojawi się już w jesiennej ramówce stacji. Mowa tutaj o programie „Anything goes. Ale jazda”.

Zgodnie z informacjami, które pojawiły się w mediach programie będą brały udział polskie gwiazdy, które będą stawały ze sobą do rywalizacji w różnych zadaniach. Nieoficjalnie wiadomo gwiazdy będą podejmowały się takich aktywności jak np. taniec, śpiew czy wykonywanie scenek sytuacyjnych. Uwaga, wszystkie zadania wykonywane będą na platformie pochylonej o 22,5 stopnia!

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO STAWIA SPRAWĘ JASNO: JEŚLI POLACY NIE BĘDĄ PRZESTRZEGAĆ TEGO NAKAZU SYTUACJA ZNACZĄCO SIĘ POGORSZY. SĄ NOWE OGNISKA ZAKAŻEŃ

Przypomnij sobie: ZNÓW DROŻYZNA NAD MORZEM? TO NIE SUMA ZA ZAMÓWIONĄ RYBĘ PRZYKUWA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ, CENA ZA DODATEK DO DANIA GŁÓWNEGO ZWALA Z NÓG