Jak podaje "Planeta", Tadeusz Rydzyk wracając z pierwszej audiencji u Jana Pawła II, wysiadł nagle z autokaru zaraz przed dotarciem do Czechosłowacji i na pół roku ślad po nim zaginął. Nikt nie jest w stanie potwierdzić, co robił w tym czasie.

Wielu internautów publikuje wizerunek Tadeusza Rydzyka sprzed lat z notatką, która wprost szokuje!

Facebook

Krystyna Janda wrzuciła na Facebooku stare zdjęcie Tadeusza Rydzyka, facebookowicze wrzucają także to zdjęcie z szokującą notką na jego temat, w ramach komentarza do artykułów na jego temat.

Facebook

Także strona, która nie każdemu przypada do gustu, już 21 maja 2019 roku wrzuciła szokującą informację na temat Tadeusza Rydzyka, który miałby nigdy nie przyjąć święceń kapłańskich.

Słowa kontrowersyjnej notatki z przeszłości Tadeusza Rydzyka dają mocno do myślenia.

...W 1986 roku Tadeusz Rydzyk dostaje z kontrolowanego przez SB biura paszportowego paszport i bez zgody zakonu wyjeżdża do Niemiec. Pobyt za granicą to tajemnicza karta jego życiorysu. Nie wiadomo dokładnie, co tam robił. Pojawiał się i znikał. Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. Ale nie nosi nazwiska po ojcu. Ma je po człowieku, który zmarł na wiele lat przed jego narodzeniem. Jako nieślubne dziecko, dostał nazwisko po mężu matki... ŻADEN kościół na zachodzie ani żadna parafia nie potwierdziła wyświęcenia tego pana na księdza... a wrócił jako ojciec... CUD?

Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń. Wielu Polakom "puzzle się poukładały" po przeczytaniu tej informacji. "Super Express" na swoim koncie na Twitterze opublikował 23 maja 2019 roku twit o tym, że aktorka Krystyna Janda wynalazła zdjęcie Tadeusza Rydzyka z czasów jego młodości. To wywołało spore zainteresowanie opinii publicznej.

Gdzie zatem leży prawda? Po środku, czy ewidentnie po którejś ze stron?

O tym się mówi: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości

Zerknij: Ojciec Dyrektor przerwał milczenie. Co ważnego przekazał Polakom