Horoskop tygodniowy od 3 do 9 sierpnia 2020 roku. Co przewidziały gwiazdy dla wszystkich znaków zodiaku?

Wodnik

Wodniki będą niezwykle rozmowne i nie będzie im brakować bystrości, co ułatwi kontakty z otoczeniem. Dzięki temu uda się spotkać interesującą osobę, z tej znajomości może być coś więcej. W pracy nie będzie łatwo – to czas wielkich przedsięwzięć zawodowych. Będzie szansa na poprawę pozycji w firmie. Humor i zdrowie będą dopisywać.

Ryby

Uczuciowo wszystko będzie przebiegać harmonijnie, jak dawno. Relacji z rodziną i ukochaną osobą nie zakłóci praktycznie nic. Będzie panować cudowna atmosfera. Zawodowo to świetny czas, gdyż będzie można wykazać się kreatywnością. Szef z pewnością doceni starania. Zdrowie nie będzie dokuczać, a wręcz przeciwnie – będzie dopisywać ponad miarę!

Baran

Jedno słowo wypowiedziane niewłaściwie może wywołać potężną kłótnię z bliską osobą, pełnej starych zadr i żalów. Trzeba będzie szczególnie uważać. W pracy upewniaj się, że wszystko zostało zrobione właściwie i na czas, nie ufaj zapewnieniom innych. Organizm da popalić Baranom, więc nie warto się forsować i zwyczajnie odpocząć.

Byk

Osoby samotne zyskają tłum adoratorów. W propozycjach wyjść będzie można przebierać jak w ulęgałkach. W związkach nie będzie kolorowo – to tydzień pod znakiem napięć. Energia i pomysłowość w pracy sprawi, że Byki ze wszystkim poradzą sobie świetnie. Szef okaże uznanie. Świetny humor przełoży się na dobre samopoczucie i zdrowie. Można przenosić góry.

Bliźnięta

Podobnie jak Byki staną się uwodzicielskie, co sprzyja miłosnym podbojom. Zwróć uwagę na adoratora, który kręci się wokół Ciebie od dawna. W pracy efektywny tydzień, ale pełen obowiązków. Warto dobrze się skupić. Będzie temu sprzyjać ponadprzeciętna dyspozycja fizyczna i psychiczna. Mnóstwo sił i dobrej energii płynąć będzie z gwiazd – przekonuje wróżka Radia Zet.

Rak

Raki powinny złamać rutynę w życiu uczuciowym i odważyć na coś, co stoi w sprzeczności z porządkiem, spontaniczność mocno wskazana. To również dobry czas na zawodowe przełamanie i przemyślenie swojej ścieżki kariery. Warto pokusić się o plan na kilka kolejnych lat. Raki będą cierpieć na bóle głowy, ale tylko na początku tygodnia.

Lew

Wrażenie, że wszystko dzieje się na przekór i staje w poprzek życia i planów będzie towarzyszyć Lwom przez cały tydzień. Szczęśliwie w pracy będzie dość luźno, jednak pojawi się szereg zmian, o których Lwy dowiedzą się na końcu. To spowoduje, że Lwy ogarnie stres i dobre samopoczucie pójdzie w gwizdek.

Panna

Warto postawić potrzeby i pragnienia bliskich w istotnym miejscu. Kochane osoby potrzebują troski, bliskości i uwagi. Nie przeocz tego! W pracy dużo obowiązków, a Panny poczują się mocno przeciążone i zamarzą o urlopie. Na szczęście zdrowie nie będzie dokuczać.

Waga

W sprawach miłości Wagi powinny słuchać tylko siebie i swojej intuicji. Zdanie innych w tym tygodniu nie powinno mieć żadnej znaczenia. W pracy warto unikać plotkarzy, a zająć się sumiennie obowiązkami. Zdrowotnie czekają lekkie dolegliwości żołądkowe, ale nic poważnego.

Skorpion

Okazanie troski i pomocy w codzienności ukochanej osobie to klucz dla ułożenia się tej relacji w najbliższym tygodniu. W pracy można zyskać łatwo przewagę nad największym konkurentem dzięki przypadkowemu poznaniu jego tajemnicy. Energia i siła fizyczna będą towarzyszyć Skorpionom przez cały tydzień.

Strzelec

Trzeba ważyć słowa, kroki i uważać podczas podejmowania decyzji w sprawach uczuciowych. Wszystko zależy od samych Strzelców. W pracy ogrom obowiązków i tylko sumienne działanie pozwoli się z nimi uporać do weekendu. Ze zdrowiem będzie wszystko w porządku.

Koziorożec

W miłości niesamowicie trudny czas. Tęsknota za ukochaną osobą zmąci spokój i radość. Warto kierować się sercem w tym przypadku. W pracy dość leniwie i spokojnie, istny sezon ogórkowy. Warto wykorzystać to, by złapać trochę oddechu. Koziorożce, które mają kilka kilogramów na plusie mogą pomyśleć o ich zrzuceniu – to świetny czas, by pozbyć się ich naprawdę szybko.

Jak informował portal "Życie": MINISTERSTWO STAWIA SPRAWĘ JASNO: JEŚLI POLACY NIE BĘDĄ PRZESTRZEGAĆ TEGO NAKAZU SYTUACJA ZNACZĄCO SIĘ POGORSZY. SĄ NOWE OGNISKA ZAKAŻEŃ

Przypomnij sobie: ZNÓW DROŻYZNA NAD MORZEM? TO NIE SUMA ZA ZAMÓWIONĄ RYBĘ PRZYKUWA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ, CENA ZA DODATEK DO DANIA GŁÓWNEGO ZWALA Z NÓG

Portal "Życie" pisał również: WSZYSCY POLACY BĘDĄ PODLEGAĆ NOWEMU OBOWIĄZKOWI. NOWE ZASADY NIE PRZYPADNĄ DO GUSTU WIELU OSOBOM, ZMIANA BĘDZIE PRZEKŁADAĆ SIĘ NA ŻYCIE OBYWATELI