Gdy jadący dość sługo samochodem mężczyzna wraz ze swoim znajomym, siedzącym na przednim fotelu pasażera postanowili nagrać krótki film, w którym pokażą trasę swojej podróży.

Trzeba przyznać, że widoki mieli przepiękne – gęsty, zielony las zapierał dech w piersiach. Wkrótce jednak przed nimi ukazał się niesamowity, a przy tym przerażający widok. Scena została nagrana, a film trafił do sieci. Internauci są zdumieni, sami nie chcieliby się nigdy znaleźć w podobnym położeniu!

Taki widok może przyprawić o zawał serca. Nikt nie chciałby w trakcie podróży po przecinających lasy drogach szybkiego ruchu napotkać na coś podobnego.

Kierowca wraz ze znajomym wyjechał na krótki wypoczynek i w trakcie jazdy postanowili nagrać część swojej podróży. Mieli przed sobą niesamowite widoki i wybierając się na łono przyrody nie spodziewali się, co zobaczą już za chwilę.

Podczas jazdy przypadkowo zauważyli na poboczu mężczyznę siedzącego wysoko na drzewie. Choć już samo to było zaskakujące to, gdy ukazał się im pełny widok dosłownie ich zatkało!

Mężczyzna jadący samochodem przez las nagrał niesamowity widok. Film trafił do Internetu, użytkownicy sieci otworzyli oczy ze zdumienia

Jak przekonuje protal Pikio.pl, w trakcie długiej jazdy samochodem możemy natknąć się na różne sytuacje i sceny. Najczęściej jest to wypadek samochodowy, ale to, co ujrzeli kierowca i pasażer zmroziło krew w żyłach. Nagranie obiegło już Internet, nikt nie chciałby przeżyć coś takiego!

Turyści dojrzeli na drzewie tuż przy trasie szybkiego ruchu mężczyznę, który znajdował się wysoko w koronie. Najpierw myśleli, że to może elektryk, który naprawia linię energetyczną, jednak gdy sytuacja ukazała się im w całej okazji dosłownie zamarli.

Pod drzewem znajdował się bowiem niedźwiedź brunatny, który próbuje się wspiąć i dotrzeć do przerażonego człowieka na drzewie.

Internauci są w szoku i jak przekonują w komentarzach nigdy nie chcieliby znaleźć się w takiej sytuacji.

fot. Wykop/Armo11

Jak informował portal "Życie": BĘDĄ ZMIANY W SPRAWIE KONTROLI FOTORADARU? RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH Z APELEM, BY NIE ZMUSZAĆ DO DONOSZENIA NA SAMEGO SIEBIE

Przypomnij sobie: JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH RODZIN NA ŚWIECIE MA NOWEGO CZŁONKA. KOBIETA URODZIŁA 22 DZIECKO, TO CÓRKA. CZY JUŻ PLANUJĄ KOLEJNE DZIECKO

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA UWAŻAĆ NA OSZUSTWA NA „BON TURYSTYCZNY”. WIELE PRZYPADKÓW, POLSKIE WŁADZE I POLSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA MÓWIĄ – NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ